"Rolnik szuka żony 7". Martyna wrzuciła do sieci nowe zdjęcie. Internauci w szoku! Dostrzegli uderzające podobieństwo do gwiazdy "Tańca z Gwiazdami"!

Martyna, kandydatka Dawida z 7. edycji "Rolnik szuka żony" znowu zachwyca na Instagramie. Dziewczyna pokazała w sieci nowe zdjęcie, a internauci zaczęli porównywać ją do sympatycznej tancerki "Tańca z Gwiazdami". Panie wyglądają jak siostry bliźniaczki. Sprawdźcie, o kogo chodzi!

Multimedia

Martyna z "Rolnik szuka żony" wygląda jak Aneta Piotrowska z "Tańca z Gwiazdami"?

Martyna z 7. edycji "Rolnik szuka żony 7" elektryzuje internautów. Choć jej przygoda z programem TVP już się zakończyła, a Martyna po porzuceniu Dawida musiała zmierzyć się z falą hejtu, to wygląda na to, że widzowie nie chcą wcale o niej zapomnieć.

Łukasz Sędrowski posprzeczał się z kandydatem Magdy na Instagramie! Padły mocne słowa!Zobacz więcej

Każde jej kolejne zdjęcie jest szeroko komentowane. Również to ostatnie, z "leniwej niedzieli" w Stargardzie. Promienny uśmiech Martyny skradł już serca wielu, a komplementów o jej urodzie nie brakuje.

Co ciekawe, jedna z internautek zauważyła, że Martyna jest łudząco podobna do Anety Piotrowskiej, sympatycznej tancerki "Tańca z Gwiazdami".

Ale jesteś podobna do tancerki Anety Piotrowskiej

Ale masz śliczne oczy

wspaniałe zdjęcie...a uroda powalająca

Czy wy również dostrzegacie podobieństwo Martyny do Anety Piotrowskiej, która z Rafałem Mroczkiem wygrała 3. edycję "Tańca z gwiazdami"? Porównaliśmy ich zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Magda ma kandydata i obrońcę Łukasza. Każdy inny nie zasługuje na "księżniczkę" i taką teściową. 9 odcinek to wstyd zachowanie Magdy. Wątpię czy mężczyzna oglądając odcinki niechlujną i rozkapryszoną "księżniczkę Magdę" napiszę do niej

    25.11.2020 23:29
  • Maria (gość)

    Uroda Martyna proszę nie przesadzać mała niezgrabna twarz opuchnięta. Aneta Piotrowska się obrazi za porównanie. lepiej żeby się nie odzywała bo trudno ją zrozumieć poszły do rolnika bo chciały być "popularne" jak Anka z6 części. Cel jeden. Szkoda że nie ma selekcji kandydatów.

    25.11.2020 23:18
  • Reg (gość)

    Jest paskudna glonojad. Wszystkie w tej edycji koszmarne ,zajechanie nie dziw że szukają na wsi bo nikt ich nie chce.

    25.11.2020 20:25
  • Polkapola (gość)

    Manowska jest kojarzona z b nie che dalej pisac niecch lepiej się wycofa zanim bedzie za pozno chyba ze pozno

    25.11.2020 16:57
  • Polka (gość)

    Manowska jest kojarzona z b nie che dalej pisac niecch lepiej się wycofa zanim bedzie za pozno chyba ze

    25.11.2020 16:43
  • Pola (gość)

    Ile zapłacił polsat żeby wszyscy robili z siebie durniow. Ludzie wy myslicie. Że taką malizna zatkacie swój program

    25.11.2020 16:36
  • Pola (gość)

    Ile zapłacił polsat żeby wszyscy robili z siebie durniow. Ludzie wy myslicie. Że taką malizna zatkacie swój program

    25.11.2020 16:36
  • Olka (gość)

    Czy prowadząca wie że to jest jak przetargi koni. Wstyd wstydzę się za tą dziewuche ktora chciała sobie zrobić reklamę i tak takiej nie wezmnie wstyd. Teraz cala okolica bedzie ją wytykala palcami to ta co nie wie co z sobą zrobić

    25.11.2020 16:25
  • Pola (gość)

    Nie chcemy takiej co się kojarzy z burdel mamą

    25.11.2020 16:15
  • Potpis (gość)

    Ludzie was chyba już całkiem pogięło. Do kogo niby ten glonojad z kostropatą gębą jest podobny?

    25.11.2020 10:41
  • cze-wa (gość)

    Nie wwidzę podobieństwa . Raczej mi przypomina ukraińskà modelkę https://www.facebook.com/profile.php?id=100010010918199

    25.11.2020 03:59
  • Sey (gość)

    Aneta Piotrowska - z urody w miarę normalna dziewczyna, Martyna z Rolnika - napompowane dziwadło o estetyce ukraińskiej tirówki.. podobieństwo wprost uderzające

    24.11.2020 22:53
  • Tancesz (gość)

    Gdzie podobna, ludzie dajcie żyć. Ładna była ta co pierwsza wyjechała od Dawida. Reszta to już słaba. Poza tym mamę Dawida to by pewnie niejeden przytulił

    24.11.2020 20:16
  • Ojciec Roman (gość)

    Podobnie jak mówił Kaźmierz Pawlak: jak ja bym był bleszczaty na jedno oko to bym powiedział że są podobne do siebie. 😂

    24.11.2020 20:09
  • 🐒Anka (gość)

    Czy nie stać Was na prawdziwe newsy

    24.11.2020 20:02
  • Przemek (gość)

    Dziwnym trafem po emisji programu zaraz jest wysyp na instagramie panienek biorących w nim udział. Najpierw darmowa reklama w tv a potem casting na faceta na instagramie..

    24.11.2020 19:53
  • K.M. (gość)

    Podobne jak matka i córka :) Ta tancerka ładna i nie stara, wygląda na max 30, a ta druga Pani zbyt napompowana, taka znośnie zrobiona 50-tka.

    24.11.2020 17:34
  • Marka (gość)

    Jak ona jest podobna do Pani Piotrowskiej to ja naprawdę muszę zamówić sobie wizytę u okulisty. Ludzie to tak walnąć głupotę i idzie cały artykuł. Podobna jest szczególnie z ust.

    24.11.2020 17:20
  • Jowe (gość)

    Ja myślę, że żeby brać udział) w takim programie i wystawiać się na takie oceny to trzeba mieć b. silną psychikę. Poza tym uczestnicy muszą brać pod uwagę uczucia nie tylko swoje ale i drugiej strony. Trzeba mieć wielką wrażliwość i kulturę osobistą aby nie robić złudnych nadziei i nie narażać nikogo na cierpienie. Poza tym oczekiwania są jasne od początku więc jeśli ktoś mi się nie podoba i nie pociąga mnie, to nie ma o czym mówić.

    24.11.2020 17:13
  • Kolejna Gwiazdka (gość)

    Ten cały program do tworzenia celebrytów. Wszystko pod publikę tylko by sie pokazać. Ten Dawidek pozer i jeszcze nie udolny aktor... jprd a był to taki fajny program a teraz mamy ameby które go zniszczyły nie umiejąc grać tego co im sie każe. Śmiech na sali to wszystko :D

    24.11.2020 17:08
NowszeStarsze