"Rolnik szuka żony 7". Paweł spędził weekend w towarzystwie atrakcyjnych brunetek! Rolnik nie znalazł miłości w programie?

Uważnym fanom programu "Rolnik szuka żony" nic nie umknie! Internauci spekulują teraz o Pawle, który spędził ostatni weekend w towarzystwie atrakcyjnych brunetek. Czy Paweł Bodzianny nie znalazł miłości w programie?

Multimedia

Paweł z "Rolnik szuka żony 7" spędził weekend w towarzystwie atrakcyjnych brunetek!

Paweł Bodzianny i jego brat Robert wybrali się w ostatni weekend do Zgorzelca i Görlitz. Z relacji farmera na Instagramie wynika, że panom towarzyszyły dwie kobiety. To właśnie obecność atrakcyjnych brunetek u boku Pawła sprawiła, że widzowie zaczęli już snuć domysły na temat jego udziału w programie. Farmer zaprosił do siebie na gospodarstwo Agnieszkę Natalię i Martę, ale żadna z nich nie pojawiła się w relacji rolnika na Instagramie.

Czy to dowód na to, że Paweł nie znalazł miłości w programie?

Dawid nie znalazł miłości w programie? Na Instagramie podrywa już uczestniczkę poprzedniej edycji!Zobacz więcej

Niekoniecznie! Jak udało nam się ustalić, dziewczyny są koleżankami farmera. Jedna z nich, Patrycja jeszcze przed startem 7. edycji "Rolnik szuka żony" zachęcała swoich obserwatorów do oglądania programu. -Paweł trzymam kciuki I kibicuję - czytamy na jej profilu w mediach społecznościowych.

Jak potoczą się losy Pawła w "Rolnik szuka żony"? Czy wśród zaproszonych na gospodarstwo dziewcząt znajdzie tę jedyną? Przekonamy się za kilka tygodni!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kowlalewska jolanta (gość)

  Ten program ktory uwielbialam stal sie rozrywko dla cwanych dziewczot z duzych miast .Wymalowane sztuczne rzesy botox usta karpaia..TO SO DZIWEWCZYNY KANDYDATKI NA?ZONY ROLNIKA. KPINY KTORE SMIESZO A DZIEWCZYNY NADAJO.SIE BARDZIEJ DO PABOW GDZIE MOGLY BY TANCZYC NA RURZE. CHLOPAKI TRZRBA BYLO WYBIERAC SKROMNE DZIEWCZYNY. A TAKIE LADNE SKROMNE BYLY ODSYLANE DO DOMU. NIE WSPOMNE JUZ O PLOTACH KLOTNIACH .ALBO ZWERYFIKUJCIE NABOR CHETNYCH ALBO ZLIKWIDUJCIE TE KOMEDIE. A ROLNICY KAZDY WYPASIONE W AUTO DOMY A OBORY POKAZYWSNE TYLKO FRAGMENTAMI. NIE DZIWIE SIE ZA TEM ZE DZIWUCHY JAKI.KANDYDACI DLA ROLNICZEK.CHETNIECSPEDZAJO TAM.DNI KTORE TRAKTUJO.JAKO WCZASY ZABAWE I ROZRYWKE. NIE TAK WYOBRAZAM SOBIE ROLNIKA. KOBIETY ROLNICZKI PRZY KROWACH W SZPILKACH UBRANE W MARKOWE CIUCHY SZTUCZNE PAZNOKCIE WYMALOWANE JAK NA BAL.KARNAWALOWY. A MEZCZYZNI.ROLNICY AZ KIPI PRZEPYCH..MAM WRAZENIE ZE LEPIEJ DZIS MIESZKAC NA WSI SKORO TAKI TAM.KOMFORT I NIE DZIWIE SIE CZEMU TAM TAK LGNO KANDYDACI. TO ISTNA SIELANKA A WYPAD DO.MIASTA ZADEN PROBLEM. ZYC NIE UMIERAC. A TAK ROLNICY NARZEKAJO ZE NIE MAJO.SWIOT SOBOTY CZY NIEDZIELI OD RANA?DO SWITU PRACA CIEZKA PRACA. FAKTYCZNIE TYLE ZE MIJA?WIDAC SIE Z PRAWDO TAK BYNAJMIEJ POKAZUJE WIES PROGRAM ROLNIK SZUKA ZONY.MODRE DZIEWCZYNY .

  20.10.2020 19:27
 • Daniel (gość)

  Jacek popieram 100 %

  14.10.2020 09:05
 • Jacek (gość)

  Targowisko z kobietami trwa w najlepsze. Miejcie choć odrobinę godności....

  13.10.2020 19:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×