"Rolnik szuka żony 8". Kamil i Asia nie śpieszą się ze ślubem! Ceremonia dopiero w 2023 roku? Dlaczego?

Kamil i Asia to ulubieńcy widzów programu "Rolnik szuka żony 8". Młody rolnik poznał w programie piękną Asię i szybko postanowił się jej oświadczyć, w dodatku na oczach widzów! I gdy wszyscy myśleli, że młodzi będą śpieszyć się także ze ślubem, okazuje się, że oboje jeszcze nie śpieszą się do ceremonii ślubnej!

Multimedia

Kamil i Asia z "Rolnik szuka żony 8" nie śpieszą się ze ślubem!

Kamil to młody rolnik, który szukał miłości w programie "Rolnik szuka żony 8". Był zdeterminowany i przede wszystkim wiedział, czego chce. Miał szczęście, bowiem wśród kandydatek, które wybrał, znalazła się ta jedna, jedyna - Asia!

Asia, chociaż też jest młodziutka, również wie, czego oczekuje od życia. Chce jak najszybciej założyć rodzinę i widać, że doskonale pasuje do Kamila. Pomiędzy tą dwójką od razu zaiskrzyło, więc chyba nikt się nie zdziwił, gdy po zakończeniu programu nie tylko pozostali parą, ale Asia od razu wprowadziła się do Kamila! Musiała zreorganizować całe swoje życie, ale przyznaje, że było warto i nie tęskni za dawnym.

Asia już tak nie wygląda! "W tym wydaniu o niebo lepiej"Zobacz więcej

Jeszcze w odcinku świątecznym "Rolnik szuka żony", który został wyemitowany w grudniu, mogliśmy zobaczyć zaręczyny tej pary! Jeżeli jednak widzowie myśleli, że Kamil i Asia będą śpieszyć się ze ślubem, to byli w błędzie! Młodzi czekają na swój czas! Ostatnio Kamil i Asia pojawili się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie wyjawili, że ich ślub odbędzie się dopiero w 2023 roku! Fani mogli się zszokować!

Skąd taka decyzja? Okazało się, że w tym roku na ślubnym kobiercu stanie siostra Kamila! Dlatego też brat postanowił poczekać ze swoim ślubem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×