"Rolnik szuka żony 8". Marta Manowska ruszyła na zdjęcia do pilotażowego odcinka kolejnej edycji! Kiedy poznamy nowych uczestników?

To już pewne. 8. edycja "Rolnik szuka żony" jest już w przygotowaniu. Marta Manowska wyruszyła na zdjęcia do pilotażowego odcinka "Rolnik szuka żony 8". Kto zgłosił się do programu? Kiedy poznamy nowych uczestników?

Multimedia

8. edycja "Rolnik szuka żony" powstanie!

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony", w którym rolnicy z różnych regionów Polski poszukują partnerów, z którymi mogliby dzielić szczęśliwe życie została potwierdzona w listopadzie 2020 r. Castingi do rolniczego show TVP już się zakończyły, a Marta Manowska przekazała niedawno fanom dobrą informację.

Ruszyłam właśnie na zdjęcia do pilota 8 ‼️ edycji „Rolnik szuka żony” - poinformowała Marta Manowska na Instagramie w lutym 2021 r.

Bohaterowie programu prywatnie. Sprawdziliśmy, jak na co dzień żyją rolnicy i rolniczki!Zobacz więcej

Kto zgłosił się do programu? Szczegóły nowych odcinków nie są na razie znane, ale można przypuszczać, że pilotażowy odcinek "Rolnik szuka żony 8" zostanie wyemitowany w Wielkanoc, która w tym roku wypada 4 kwietnia. To wtedy poznamy sylwetki kolejnych samotnych rolników, którzy będą czekać na listy.

Kto tym razem będzie szukał miłości w "Rolnik szuka żony"? Przekonamy się na wiosnę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ola (gość)

    A kiedy biedę rolnik szuka żony

    22.02.2021 20:51
  • uuu (gość)

    Otwieram lodówkę; a tam Marta Manowska... co za dużo to nie zdrowo.

    22.02.2021 08:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×