"Rolnik szuka żony 8". Marta Manowska zachwycona jednym z uczestników: Możemy w tym roku rozbić bank z listami

Marta Manowska poznała już nowych uczestników, których wizytówki zostaną zaprezentowane widzom w Wielkanoc. Jeden z kandydatów do "Rolnik szuka żony 8" zrobił na niej ogromne wrażenie. Manowska twierdzi, że może otrzymać rekordową liczbę listów.

Multimedia

Jesienią 2021 r. po raz ósmy miliony Polaków będą śledzić losy kilku odważnych rolników, ich marzenia o miłości i tęsknoty. Nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów. W Niedzielę Wielkanocną emisja zerowego odcinka 8. edycji "Rolnik szuka żony".

Poznamy mieszkańców wsi (płci obojga), poszukujących swoich drugich połówek. Każde z nich opowie krótko o sobie, o swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach wobec drugiej osoby. Uczestnicy, którzy wzbudzą największe zainteresowanie i otrzymają najwięcej listów zobaczymy w kolejnej odsłonie programu już jesienią 2021 roku.

Marta Manowska ruszyła na zdjęcia do pilota 8. edycji! Kiedy poznamy nowych uczestników?Zobacz więcej

Marta Manowska zachwycona jednym z uczestników "Rolnik szuka żony 8"

Marta Manowska o 8. edycji "Rolnik szuka żony" opowiedziała co nieco w rozmowie z Plotkiem. Jeden z farmerów zrobił na niej ogromne wrażenie.

Mamy w tym roku takiego bohatera, że myślę, że nie mieliśmy jeszcze nikogo takiego. To idealny kandydat na męża - inteligentny, oczytany, w niebywały sposób mówi o swoich rodzicach. Drogie panie, jest też przystojny i jakby to powiedzieć, jego gospodarstwo nie należy do najmniejszych. Możemy w tym roku rozbić bank z listami, ja nie napiszę, ale..

Magda z 7. edycji jest w ciąży! Rolniczka pokazała spory brzuszekZobacz więcej

W Niedzielę Wielkanocną widzowie poznają też młodego rolnika. 23-latek opowiedział Manowskiej "szokujące rzeczy". -Byłam zaskoczona, że w tak młodym wieku można odkryć sekret życia. - przyznała prowadząca "Rolnik szuka żony" w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magda (gość)

    Łukasz jesteś najlepszym mężem na świecie !!!

    28.03.2021 11:55
  • Piłka (gość)

    To świetnie będą ludzie szczęśliwy

    27.03.2021 18:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×