„Rolnik szuka żony 9”. Tak wyglądały zaręczyny Michała i Adrianny! Pierścionek od rolnika robi wrażenie. „Najpiękniejsze przeznaczenie i niesamowite szczęście od losu”

Za nami finał 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Tego jeszcze nie było - aż czterem osobom udało się znaleźć swoją drugą połówkę! Najwięcej „zamieszania”, w pozytywnym sensie, zrobił najmłodszy rolnik Michał. Wyszło na jaw, że na palcu jego ukochanej Adrianny już połyskuje pierścionek! Zobaczcie w galerii, jak wyglądał ten magiczny moment. Tak wyglądały zaręczyny Adrianny i Michała z „Rolnik szuka żony 9”!

Multimedia

ROLNIK SZUKA ŻONY” 9. FINAŁ - HISTORYCZNY FINAŁ PROGRAMU

W niedzielę, 27 listopada br. Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek „Rolnik szuka żony 9”. Nie obyło się bez drobnej wpadki - na profilu programu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie przedstawiające wszystkie pary 9. edycji. Fotografia, którą znajdziecie w naszej galerii zdradzała, że tylko jedna osoba, a konkretnie 27-letni Mateusz Budych z województwa wielkopolskiego nie znalazł miłości w programie Marty Manowskiej.

„Rolnik szuka żony 9”. Oni znaleźli miłość

Nieco więcej szczęścia niż Mateusz mieli pozostali - Tomek R. związał się z Justyną, Tomek K. z Kasią, zaś Klaudia - z Valentynem. Największym zaskoczeniem tej edycji był najmłodszy rolnik, 23-letni Michał. Pochodzący z województwa podlaskiego młody farmer znalazł szczęście u boku Ady. Ich relacja niejednemu fanowi przywodzi na myśl słynne małżeństwo Bardowskich.

Michał i Adrianna pójdą w ślady Bardowskich? „To samo robią aktorzy żeby powiększyć majątek”Zobacz więcej

Michał i Ada z „Rolnik szuka żony 9” zaręczeni

Zwiastun finałowego odcinka sugerował, że Michał i Adrianna z „Rolnika” są już zaręczeni. Okazało się, że zakochani już ze sobą mieszkają, a na palcu Adrianny połyskuje piękny pierścionek! Michał oświadczył się ukochanej z dala od kamer, w Kazimierzu Dolnym.

Przyjechaliśmy do Kazimierza na finał, a ja sobie w głowie zaplanowałem, że będziemy tu siedzieć, jako narzeczeni - dodał Michał.

Swojej radości nie kryje także Adrianna. Wraz z Tomkiem i Kasią zakochani gościli na kanapie programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiedzieli Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu o łączącym ich uczuciu.

W końcu nadszedł dzień , w którym oficjalnie możemy powiedzieć ,że jesteśmy razem , a dokładniej ,że jesteśmy narzeczeństwem. Chciałabym tylko dodać, że Michał jest moją definicją miłości i szczęścia. I...no co mam wam powiedzieć szaleje za nim! ❤️ To najpiękniejsze przeznaczenie i niesamowite szczęście od losu - napisała na Instagramie.

Tak wyglądały zaręczyny Adrianny i Michała w „Rolnik szuka żony 9”. Zobacz galerię!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Oliwia (gość)

    Zawsze zastanawiałam się jak moje zaręczyny będą wyglądać, ale nie spodziewałam się, że mój ukochany zabierze mnie do Wielkopolski do tunelu aerodynamicznego . Zaskoczył mnie nawet bardzo, ale oczywiście pozytywnie, żeby nie było :P

    06.12.2022 12:36
  • Rezi (gość)

    Życzę wam szczęścia szczęścia na tej waszej wspólnej drodze życia.

    29.11.2022 08:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×