„Rolnik szuka żony 9”. Tomek K. dalej jest z Kasią? Klaudia i Valentyn nabrali widzów, że się rozstali?

„Rolnik szuka żony 9” to absolutny hit Telewizji Polskiej, więc nic dziwnego, że widzowie w niecierpliwością czekają na finał randkowego show TVP. W sieci pojawia się coraz więcej teorii na temat dalszej przyszłości programowych par. Tomek K. dalej jest z Kasią? Klaudia i Valentyn nabrali widzów, że się rozstali?

Multimedia

Tomek K. dalej jest z Kasią? Klaudia i Valentyn nabrali widzów, że się rozstali?

„Rolnik szuka żony 9” wywołuje ogromne emocje. Chociaż finał programu już w niedzielę, to widzowie wciąż starają się na różne sposoby dowiedzieć, jak potoczyły się losy bohaterów programu. Często prowadzą własne Internetowe dochodzenia.

Do sieci właśnie trafiło kolejne zdjęcie z finału 9. edycji „Rolnika”, na którym widzimy niemal wszystkich uczestników w szczęśliwych parach. Wyjątkiem jest Mateusz, który w programie szczęście nie znalazł i prawdopodobnie nie udało mu się nawet z nową uczestniczką show.

Roksana z 8. edycji jest w ciąży! Kandydatka Stanisława Pytlarza wkrótce zostanie mamą!Zobacz więcej

Ze zwiastuna finałowego odcinka programu wiemy, że prawdopodobnie na antenie dojdzie do zaręczyn Michała i Adrianny, co ich przeszczęśliwe wyrazy twarzy zdają się potwierdzać. Widać także szczęście między Tomkiem R. a Justyną, więc być może kobieta zdecydowała się na przeprowadzkę na gospodarstwo.

Patrząc na zdjęcie widać, że dobrze układa się między Tomkiem K. a Kasią, więc plotki o tym, że młodzi się rozstali są raczej nieprawdziwe. Do tego Internauci przeprowadzili własne śledztwo, z którego wynika, że niedawno Tomek był... u barbera, który znajduje się nieopodal miejscowości, w której mieszka Kasia! Przypadek?

Taki będzie finał 9. edycji! Zdjęcia mówią wszystko! Zobacz więcej

Najciekawiej jednak patrzy się na Klaudię i Valentyna, którzy na zdjęciu z finału wydają się być szczęśliwi. Czyżby rolniczka i jej wybranek tylko trollowali widzów, że się rozstali i w finale dojdzie do wielkiej awantury? Jest to całkiem prawdopodobne!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jaworska (gość)

    Za młodzi aby brać udział w takim programie ,brak doświadczenia,nie znają życia i nie wiedzą czego chcą.

    25.11.2022 19:41
  • Maksymilian (gość)

    Mała dygresja do chłopaków z programu Rolnik szuka żony,Panowie na wsi również są dziewczyny ładne mądre i wykształcone szukajcie u siebie bo warto,Pozdrawiam

    24.11.2022 22:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×