"Rolnik szuka żony". Adam jest zakochany? Na jego profilu pojawiło się dwuznaczne nagranie!

Adam Dzieżyc był kandydatem Kamili Boś z programu "Rolnik szuka żony". Finalnie nie zdobył serca "królowej pieczarek", ale nie porzucił nadziei na znalezienie tej jedynej. Na jego profilu pojawił się filmik, który natychmiast rozpalił wyobraźnię internautów. Prześcigają się w domysłach, czy oznacza on potwierdzenie, że Adam jest w związku i kim jest jego tajemnicza wybranka.

Multimedia

Adam Dzieżyc zakochany? Pokazał dwuznaczny filmik!

Adam Dzieżyc zyskał rozpoznawalność za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Był kandydatem do serca Kamili Boś, która w historii programu otrzymała rekordową liczbę zgłoszeń. Choć podczas nagrań zainteresowani zbliżyli się do siebie, to jednak nie udało im się zbudować trwałej relacji.

Adam po odrzuceniu przez Kamilę, okrzykniętą przez internautów "królową pieczarek", nie zniknął - pozostaje całkiem aktywny w mediach społecznościowych, chętnie dzieląc się z fanami swoim codziennym życiem. Ma to swoje plusy i minusy, na temat których zwierzył się w rozmowie z serwisem "Podlaskie24".

Wydzwaniają do niego mężatki, wysyłają mu swoje zdjęcia!Zobacz więcej

Dzieżyc jednak wie, jak podtrzymywać zainteresowanie fanów. Na jego profilu pojawił się filmik, który natychmiast rozpalił wyobraźnię internautów, prześcigających się w domysłach.

Mężczyzna, który gotuje i sprząta, nie pomaga swojej kobiecie, on po prostu uczestniczy w obowiązkach domowych. 😊🤗 - napisał Adam.

Internauci natychmiast zwrócili uwagę, że na filmiku słychać damski głos, a sam opis jest dość jednoznaczny. Jednocześnie chwalą jego postawę i zachwycają się, że taki mężczyzna w domu to skarb.

Byś pokazał tą kobietę w końcu👏

Super, na naukę i pomaganie nigdy nie jest za późno 👏szczególnie swojej kobiecie 👩‍🦰❤️

Taki mężczyzna to skarb tylko doceniać ale to działa też w obydwie strony także kobieta powinna mężczyznę swojego wspierać i doceniać nawet podziękować buziakiem🙂

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gggy (gość)

    Świetny facet

    03.02.2022 01:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×