"Rolnik szuka żony". Adam Kraśko nagrał kolejną piosenkę! Będzie przebój? [WIDEO]

"Rolnik szuka żony" niedługo wróci na antenę TVP, a tymczasem znany z pierwszej edycji programu Adam Kraśko opublikował w internecie swoją drugą piosenkę. Sprawdźcie, co tym razem wymyślił słynny rolnik!

Multimedia

Adam Kraśko nie daje o sobie zapomnieć! Uczestnik pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" co prawda nie znalazł miłości, ale zasłynął disco polowym hitem "Oj, Aniu, Aniu", którego treść nawiązuje do jednej z dziewczyn biorących udział w show TVP. Kilka dni temu jeden z najbardziej znanych polskich rolników opublikował swój kolejny przebój!

Jak żyje Marta Manowska? Prezenterka pokazała swój dom! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Piosenka zatytułowana "Rolnik pan" jest prześmiewczym portretem polskiego mieszkańca wsi, który chętnie korzysta z unijnych dotacji, a niekoniecznie wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań. Muzyce towarzyszy teledysk - możemy w nim zobaczyć samego Kraśkę, jak pławi się w rolniczym luksusie, aby za chwilę pobić komornika.

Jak dawali, to się brało, ale szybko to zleciało. Teraz trzeba spłacać długi, a jak nie, to oddać pługi - śpiewa Adam Kraśko, siedząc na błyszczącym ciągniku.

Znamy 5 uczestników nowej edycji hitu TVP1! Poznajcie ich bliżej! [KIEDY PREMIERA]Zobacz więcej

Pragniemy przypomnieć, że od zakończenia pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" Kraśko chętnie pławi się w blasku jupiterów. Oprócz tego że nagrał już dwie piosenki, często koncertuje, a swoimi występami uświetnia wieczory panieńskie.

Zobacz galerię

Niestety, nie udało nam się zdobyć informacji, czy wejściówki na koncert w Boćkach są jeszcze dostępne.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×