"Rolnik szuka żony". Adam Kraśko z 1. edycji został sołtysem! Prosi o radę innego rolnika z programu!

Adam Kraśko z 1. edycji "Rolnik szuka żony" został sołtysem! Swoim sukcesem pochwalił się w mediach społecznościowych i przy okazji poprosił innego uczestnika programu - też sołtysa - o jakieś rady.

Multimedia

Adam Kraśko jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu "Rolnik szuka zony". Brał udział w 1. edycji w 2014 r. Nie udało mu się znaleźć miłości, ale na stałe zapisał się na kartach historii polskiego show biznesu.

Adam Kraśko nagrał kolejną piosenkę! Będzie przebój? [WIDEO]Zobacz więcej

Od czasu "Rolnika" Adam Kraśko pojawił się m.in. w show "Celebrity Splach", nagrał piosenki disco polo, nie stroni też od wizyt w programach śniadaniowych. Chętnie udziela wywiadów i dzieli się swoimi przeżyciami w mediach społecznościowych. Teraz poinformował, że czeka go nowe wyzwanie:

No to czeka mnie pięć lat poważnych wyzwań, bo wczoraj... ZOSTAŁEM SOŁTYSEM MOJEJ WSI PASIECZNIKI DUŻE! Mam nadzieję, że moja znana twarz pomoże w mieszkańcom Pasiecznik, a oni staną za mną murem we wszystkich, ważnych sprawach. Pomóżcie mi, a ja będę pomagał Wam! Sołtysie Zbigniew Kraskowski z 4 edycji Rolnik szuka żony TVP chętnie posłucham Twoich rad!

Życzymy powodzenia w nowej roli!

Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" uczestnikiem nowej edycji? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Adam Kraśko zauroczony Beatą Tadlą

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×