"Rolnik szuka żony". Adam z 7. edycji próbował swoich sił w "Ninja Warrior Polska"! Ma "parcie na szkło"?

Adam z "Rolnik szuka żony 7" miał wystąpić w "Ninja Warrior Polska", ale pobyt na gospodarstwie u Magdaleny mu to uniemożliwił. Teraz uczestnik programu TVP zapowiada, że chętnie jeszcze raz weźmie udział w castingach do formatu Polsatu, który prowadzi Karolina Gilon.

Multimedia

Adam z "Rolnik szuka żony 7" chce wystąpić w "Ninja Warrior Polska"

Adam Zalewski chyba pozazdrościł swojemu koledze Mateuszowi Kisielowi udziału w charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA i również pochwalił się swoim zamiłowaniem do sportu. Wygląda na to, że obaj kandydaci Magdaleny z 7. edycji "Rolnik szuka żony" w ten sam sposób łakną popularności, bo Adam — przed przyjazdem na gospodarstwo Magdaleny — próbował już swoich sił w innym programie rozrywkowym.

Adam pokazał zdjęcia z dziewczyną. Poznał ją przed przyjazdem na gospodarstwo MagdyZobacz więcej

Chodzi o polsatowskie "Ninja Warrior Polska", w którym miał wystąpić, ale pobyt u rolniczki mu to uniemożliwił. Zalewski zapowiedział już na Instagramie, że będzie próbował dostać się do kolejnej edycji.

Jeszcze przed wiadomością o możliwości udziału w #rolnikszukazony miałem okazję być na castingu do #ninjawarriorpolska, jednak w trakcie pobytu na gospodarstwie u rolniczki dostałem telefon że dostałem się do programu, lecz musiałem zrezygnować z wystąpienia w nim (konflikt interesów) a miałem ogromną chęć wzięcia w nim udziału, dlatego nie mówię nie, będę wysyłał ponownie zgłoszenie i jak będzie mi dane próbował się dostać do kolejnej edycji — czytamy na profilu Adama na Instagramie.

Związek Magdaleny i Jakuba nie przetrwa? Widzowie zaczynają wątpić w szczerość ich uczuć!Zobacz więcej

Jedna z użytkowniczek Instagrama stwierdziła pod postem Adama, że ma tak zwane "parcie na szkło".

Czyli jednak to prawda, że nie chęć poznania Magdy było powodem wzięcia udziału w progranie #rolnikszukazony tylko parcie na szkło

Adam nie przeszedł obok jej komentarza obojętnie. Oto jego odpowiedz:

bo oczywiście Ty wiesz lepiej, cały internet wie lepiej. Jesteście nieomylni, bravo [...] każdy zinterpretuje to na swój sposób, ja po prostu mam odwagę żeby robić nowe różne rzeczy, sam miałem się zgłaszać do programu jako rolnik, ale wyszło inaczej. — napisał Adam.

Myślicie, że naprawdę chciał poznać Magdalenę, a może chodziło tylko o zdobycie popularności?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Kurwa też niby problem... gość ma atletyczną budowę, widać, że lubi sport to nie ma nic dziwnego, że chciał się sprawdzić w programie zręcznościowo... Najważniejsze, że zlał tą grubą madzie, co niby ma 27 lat a wygląda na zaniedbaną 40, i jeszcze ten jej mózg nastolatki. Baba pułapka.

    13.01.2021 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×