"Rolnik szuka żony". Ania i Grzegorz Bardowscy obchodzą 4. rocznicę ślubu! Jak ten czas podsumowała Ania?

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Doczekali się dwójki dzieci i właśnie obchodzili 4. rocznicę ślubu! Jak ten czas podsumowała pani Bardowska?

Multimedia

Ania i Grzegorz Bardowscy 4 lata po ślubie!

Ania i Grzegorz Bardowscy to bohaterowie 2. edycji "Rolnik szuka żony". Mimo trudnych początków okazało się, że są dla siebie stworzeni. Para wzięła ślub 16 kwietnia 2016 roku. Obecnie wychowują dwójkę dzieci: Janek urodził się w 2016 roku, a córka Liwia przyszła na świat w listopadzie 2019.

Wszystkie śluby z "Rolnik szuka żony". Oto pary, które znalazły miłość w programieZobacz więcej

W 4. rocznicę ślubu Ania Bardowska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z mężem i podsumowała czas, jaki spędzili w małżeństwie:

16 kwietnia, nasza 4 rocznica. Wzloty, upadki, kłótnie, godzenie się - na pewno nie jesteśmy idealni ! Wspólne prowadzenie gospodarstwa, wspólne wychowywanie Jasia i Liwi, wspólna praca - życzcie nam dużo cierpliwości :) Grawer na naszych obrączkach - Future Days. Coś co przypomina nam, żeby patrzeć tylko do przodu :) Podsumowanie naszych wspólnych dni - MIŁOŚĆ ❤️

Wygląda na to, że czas tylko sprzyja Bardowskim. Życzymy kolejnych wspólnych lat przepełnionych miłością!

Ania i Grzegorz Bardowscy pozują z dziećmi. "Syn kopia taty, córka mamy"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna (gość)

    Idealna para :) Z moim ślubnym w sobotę mieliśmy rocznice.. Spędziliśmy ją we dwoje. Zamówiłam tort z poczty kwiatowej, a mąż sushi, wyciągnęliśmy z barku wino i taj minęła nasza 5 rocznica : )

    20.04.2020 11:02
  • Ania i julka (gość)

    Cześć wam

    20.04.2020 09:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×