"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem! Internauci zachwyceni!

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najpopularniejszych par ze wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony". Oboje miłość znaleźli w 2. edycji programu TVP i do teraz tworzą szczęśliwą rodzinę, która stale się powiększa!

Multimedia

Widzowie od razu pokochali Grzegorza i Anię. Wszyscy byli zdania, że Ania jest kandydatką wprost stworzą dla Grzegorza, więc nic dziwnego, że skończyło się to małżeństwem oraz założeniem rodziny!

Dzisiaj rodzina Bardowskich może imponować i jednocześnie zachęcać do wzięcia udziału w programie "Rolnik szuka żony", bo Bardowscy są dowodem, że szczęście i swoją drugą połówkę można znaleźć nawet w programie telewizyjnym!

Martyna, żona Pawła z 1. edycji zabrała głos w sprawie aborcji. Co napisała?Zobacz więcej

Teraz Anna Bardowska postanowiła pochwalić się rodzinnym zdjęciem! Na fotografii widzimy Anię Bardowską, która na kolanach trzyma córeczkę Liwię, obok siedzi synek Jasio, a za żoną znalazło się miejsce dla Grzegorza Bardowskiego. Internauci są wprost zachwyceni tą fotką! W komentarzach możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Super rodzinka😘

Cudowna wspaniała rodzinka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ uwielbiam was Kochani 😊😍

Super piękna rodzinka 😍😍

Jejku jaka Liwia już dużo. Śliczna jest,cała Wasza rodzinka jest super

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×