"Rolnik szuka żony". Będzie 7. edycja programu TVP1? Marta Manowska zapowiada!

Trwa 6. edycja programu "Rolnik szuka żony". Wiadomo, że nagrania reality show zaczynają się na długo przed emisją, dlatego już teraz pojawia się pytanie - czy będzie kolejna, 7. już edycja "Rolnik szuka żony"?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - będzie 7. edycja?

Do programu "Rolnik szuka żony" zgłaszają się rolnicy, którzy szukają miłości. Mogą to być kawalerzy, panny, rozwodnicy, rozwódki, wdowcy i wdowy. Ważne, aby nie być w zarejestrowanym prawnie związku. Już wkrótce listy będą mogły wysyłać kolejne osoby!

Program nie zostanie wyemitowany w niedzielę! Co się stało?Zobacz więcej

Okazuje się bowiem, że rozpoczęły się już poszukiwania nowych bohaterów 7. edycji! Zainteresowani muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na oficjalnej stronie programu. Czas na wysłanie swojego zgłoszenia kończy się 29 lutego 2020 roku.

Przypomnijmy, że do odcinka "zerowego" zaproszonych jest 10 osób - rolniczek i rolników, którzy zgłosili się do programu. Marta Manowska odwiedza ich z kamerą i podpytuje o to, jaka powinna być ich druga połówka. Rolnicy przedstawiają się widzom i zachęcają do pisania listów. Piątka, która otrzyma ich najwięcej, trafi do 7. edycji "Rolnik szuka żony". Premiera w TVP1 jesienią 2020 r.

Śmiałe plany Marleny i zdystansowany Adrian. Rolnik nie wybierze żadnej kandydatki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×