"Rolnik szuka żony". Ciąża, kłótnie i wyzwiska w 6. edycji. Oto najbardziej zaskakujące wątki show TVP1!

Widzowie przywykli do tego, że "Rolnik szuka żony" za każdym razem dostarcza mnóstwo emocji. Także 6. edycja nie zawiodła, a nawet zaskoczyła najwierniejszych fanów programu TVP1. Te wątki są tego doskonałym potwierdzeniem.

Multimedia

Miłosna karuzela Seweryna i Marleny z "Rolnik szuka żony"

Bez wątpienia historia Seweryna i Marleny jest tą, która zapisała się jako najbardziej emocjonująca na przestrzeni wszystkich edycji show TVP. Początkowo wielkie zauroczenie, kilka dni później żarliwe kłótnie i wyzwiska. Podczas finałowego odcinka nie brakowało łez i żalu. Zdaje się jednak, że oboje nie próżnowali i już znaleźli pocieszenie w postaci drugich połówek. Zarówno Seweryn, jak i Marlena wyjawili, że są... zakochani. A rolnik pochwalił się nawet, że ukochana lada dzień wprowadzi się do niego.

Seweryn pokazał nową dziewczynę! Kim jest kobieta, która już u niego zamieszkała?Zobacz więcej

Waldemar i jego niezdecydowanie w "Rolnik szuka żony"

Waldemar przeszedł do historii programu, bo... w zaskakująco szybkim tempie zakończył przygodę z show. Wszystko dlatego, że nie znalazł żadnej kobiety, którą chciałby zaprosić do swojego gospodarstwa. Farmer był głównie rozczarowany tym, że listy wysłały partnerki starsze od niego. Wiek jest najwyraźniej dla niego jednym z najważniejszych czynników powodzenia w związku. Wisienką na torcie były słowa, które wypowiedział w rozmowie z Martą Manowską. - Życie jest piękne, ale też nie można nim szastać. To zależy od nas czy jesteśmy delfinem czy butelką w morzu. Butelka się rozbije wcześniej czy później przez ocean. Ja chcę być delfinem - mówił w finale "Rolnika". Internauci mieli niezłe używanie z tego, co usłyszeli. Niechaj zatem delfin dryfuje pośród fal i znajdzie partnerkę, która dotrzyma mu towarzystwa.

Waldemar chce być delfinem. Internauci nabijają się ze słów rolnikaZobacz więcej

Ciąża i zaręczyny w "Rolnik szuka żony"

Joanna mogła być najbardziej rozczarowana zachowaniem Seweryna. Ona rzuciła dla niego pracę, on był niemal pewny, że wybierze Marlenę. Asia jednak nie załamała się i znalazła miłość swojego życia po programie. W finale podczas wideokonferencji wyznała, że zaręczyła się i jest 12. tygodniu ciąży.

Przyjaźń między kandydatkami "Rolnik szuka żony"

W miłości nie wyszło, to w przyjaźni może się uda. Okazuje się, że kandydatki dwóch różnych farmerów postanowiły się zaprzyjaźnić. Na instagramowym profilu Diany można zobaczyć zdjęcia z Natalią. Zdaje się, że obie znalazły wspólny język.

"Rolnik szuka żony" i "Ślub od pierwszego wejrzenia" razem

Uczestnicy każdej edycji programów telewizyjnych stają się poniekąd celebrytami. Zyskują popularność i często też ją wykorzystują jako trampolinę do "kariery". Na prywatnym profilu instagramowym Martyny, która wzięła udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", pojawiły się zdjęcia, na których pozują uczestnicy kilku edycji "Ślubu...", ale także Anna i Kuba z "Rolnika". Fani musieli się nieźle zdziwić. Wszystkich łączy jedna rzecz. Szukali miłości w telewizji. Jednym się udało, inni niestety muszą jeszcze poczekać.

Choć emocje po finale opadły, z pewnością niejednokrotnie widzowie jeszcze zostaną zaskoczeni tym, co dzieje się w życiu bohaterów "Rolnik szuka żony".

Jednym zdjęciem uciszyli plotki. Fani Kuby i Ani są zachwyceni!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marta Manowska broni Seweryna

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×