"Rolnik szuka żony". Fani krytykują ślub Małgosi i Pawła! Dlaczego? Jak wyglądały poprawiny? [ZDJĘCIA, SUKNIA ŚLUBNA]

28 września 2018 roku na ślubnym kobiercu stanęła kolejna para z programu "Rolnik szuka żony" - Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz. To z pewnością najszczęśliwszy dzień w ich życiu, ale fani już teraz znaleźli kilka okazji do uszczypliwości wobec młodych... Co się stało?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 5. w niedzielę, 7.10.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Najpierw "dostało" się Małgosi, która zdjęcia ze ślubu opublikowała na swoich portalach społecznościowych. Uwagę wielu obserwatorów zwrócił jej ciąży brzuszek i zaczęła się burza. Nie wiem czego pogratulować bardziej ciąży czy ślubu... zaś z innej beczki... ślub z powodu nieplanowanego dziecka, to niestety ślub z powodu wpadki, a nie miłości ;) mimo wszystko gratulacje -to tylko jeden z komentarzy.

Program został zdjęty z anteny przez TVP! Co się stało? Kiedy zostanie pokazany nowy odcinek? [ZMIANA W PROGRAMIE]Zobacz więcej

Internauci również byli bezlitośni dla Pawła, a właściwie dla jego garnituru, który założył na poprawiny. W komentarzach zaczęły pojawiać się wpisy (pisownia oryginalna):

Widać że facet lubi zwracać na siebie uwagę wygląda jak pajac

proszę się oburzać. Taka prawda dla mnie facet w tym wdzianku na prawdę wygląda mega mega śmiesznie. Pseudo Celebryta

Wygląda tragicznie. Jak rosyjski boss mafijny.

Kolejny ślub z "Rolnika" już za nami! Marta Manowska była na uroczystości! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Małgosia - rolniczka - najpierw dostała list od Pawła, później zaprosiła go do siebie do domu, a na koniec wybrała go spośród pozostałych panów, starających się o jej serce. Teraz są małżeństwem i spodziewają się swojego pierwszego dziecka. I raczej nie powinni przejmować się krytycznymi komentarzami malkontentów, wszak większość wpisów była pozytywna, a fani programu życzą im szczęścia na nowej, wspólnej drodze!

Małgosia i Paweł - kim są?

Małgosia ma 28 lat i pochodzi z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo. Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu. Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega.

Paweł zgłosił się do "Rolnik szuka żony", gdy mieszkał i pracował w Szwecji. Po programie spotykali się sporadycznie w czasie jego urlopu. Od lutego 2018 r. wszystko się zmieniło. Paweł wrócił do Polski i zamieszkał u Małgosi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×