"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec nie zagrzeje długo miejsca u Krzysztofa? Ulubienica widzów już narzeka na życie na wsi! [ZDJĘCIA]

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" z dnia na dzień stała się ulubienicą widzów. Czarnowłosa kandydatka Krzysztofa udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o trudach życia na wsi. Wygląda na to, że Jessica Miemiec długo nie zagrzeje miejsca w domu Krzysztofa.

Multimedia

Gwiazdą "Rolnik szuka żony 5" jest zdecydowanie 24-letnia Jessica Miemiec z Leszna, która stara się o względy Krzysztofa. Kokreteryjna dziewczyna z dnia na dzień stała się ulubienicą widzów i bohaterką zabawnych memów w Internecie.

Oto wszystkie małżeństwa z "Rolnik szuka żony". Kto znalazł miłość w programie? [GALERIA]Zobacz więcej

Studentka wrocławskiej szkoły kosmetycznej zgłosiła się do "Rolnik szuka żony" bo szuka uczciwego, rozsądnego mężczyzny z poczuciem humoru, który potrafiłby być o nią zazdrosny (choć w rozsądnych granicach). Czy 26-letni kawaler z Mazowsza okaże się dla niej tym jedynym? Krzysztof zaprosił Jessicę do swojego domu, ale wszystko wskazuje na to, że czarnowłosa nie zagrzeje u niego długo miejsca. Dlaczego?

Nie podobało mi się wczesne wstawanie i pyły unoszące się w powietrzu i w oborze, przez które miałam czerwone oczy. Mogłabym tam zamieszkać, ale musiałabym wprowadzić zmiany - przyznała w wywiadzie dla "Panoramy Leszczyńskiej" Jessica.

Jessica gwiazdą internetu. Oto jej najlepsze powiedzenia! [CYTATY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jessica opowiedziała również o swoich konkurentkach w programie.

Różnią się ode mnie wyglądem i charakterem. Niby miłe, ale są zazdrosne, jakby miały połknąć Krzyśka. Trzeba stonować z zazdrością i nie brać wszystkiego do serca, by później nie być rozczarowanym - przyznała dziewczyna.

Jak myślicie, czy Jessica Miemiec zostanie w domu Krzysztofa do końca programu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Eugenia (gość)

  Każda potwora znajdzie swego amatora.

  08.10.2018 12:51
 • Roma (gość)

  Joanna od rolnika Marka to też niezłe ziółko. Wygadała się znajomym że chce zawładnąć domem Marka, aby urządzić tam rodzinny Dom Dziecka. Pan Marek będzie tylko do roboty.

  08.10.2018 12:17
 • Megi (gość)

  A czy Jessica nie brała już udziału w tym programie ,może sie myle ale chyba tak

  07.10.2018 22:05
 • Alfonso (gość)

  Szoszonie wracaj do burdello

  07.10.2018 09:12
 • kiki (gość)

  Odpadnie szybciej niż się tego spodziewa

  06.10.2018 20:35
 • ola (gość)

  Myślę źe nie

  06.10.2018 20:34
 • gloria (gość)

  To zalosne ze jeszcze sa.tak puste i durne dziewczyny.. Leszno to nie metropolia az strach ze to zyhe i niczego nie wie.zalosna paniejka

  06.10.2018 17:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×