"Rolnik szuka żony". Justyna Szywała znów zakochana! Kim jest jej wybranek? [ZDJĘCIA]

Justyna Szywała wzięła udział w 4. edycji "Rolnik szuka żony". Przed kamerami walczyła o względy Karola Raczyńskiego, jednak ostatecznie to nie z nim się związała. Co słychać u uczestniczki programu i kim jest jej wybranek?

Multimedia

Justyna Szywała i Karol Raczyński szybko odnaleźli wspólny język, jednak wkrótce uczucia mężczyzny powędrowały w kierunku innych kandydatek: Sary Szewczyk i Jagody Czajki.

Oto wizytówki rolników. Kto otrzyma najwięcej listów? [GALERIA, NOWI KANDYDACI]Zobacz więcej

Kiedy 4. edycja "Rolnik szuka żony" dobiegła końca, wyszło na jaw, że Justyna spotyka się ze Zbyszkiem, innym uczestnikiem programu. Ostatecznie jednak dziewczyna znalazła uczucie poza błyskiem fleszy!

Justyna czuła się bardzo rozżalona, że mimo udziału w programie nadal jest samotna. Nie rozumiałam tego, bo szalało moje ego i egocentryzm hulał! Spakowałam walizkę, kota i wyjechałam do Anglii - opowiedziała dziewczyna dziennikarzom "Party". Tam nabrała dystansu, zwolniła, zaczęła doceniać drobne radości i... spotkała kogoś, z kim chce zbudować trwałą relację!

Trzymamy kciuki za Justynę i mamy nadzieję, że 5. edycja "Rolnik szuka żony" przyniesie nam tyle samo emocji, co dotychczasowe odsłony programu!

Marta Manowska o pierwszych miłosnych uniesieniach w programie. Rolnicy poznali już kandydatki na żony! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×