"Rolnik szuka żony". Kamila Boś nie wytrzymała. Odniosła się do rewelacji powielanych przez media! "Bardzo nie lubię, jeśli ktoś przypisuje mi słowa, których nie wypowiadałam"

Kamila Boś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek "Rolnik szuka żony". Nic dziwnego - kobieta otrzymała rekordową ilość odpowiedzi na tzw. wizytówkę, którą zaprezentowała w programie Marty Manowskiej! Choć sezon, w którym występowała już dawno się skończył, jej popularność nie przemija. Oznacza to również spore zainteresowanie ze strony mediów. Kamila Boś publicznie odniosła się do rewelacji powielanych przez jeden z serwisów.

Multimedia

Kamila Boś nie wytrzymała. Odniosła się do rewelacji powielanych przez media

Kamila Boś za sprawą programu "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości, tak jak liczyła. Zdobyła jednak całkiem sporą popularność i rozpoznawalność. To przekłada się oczywiście na zainteresowanie ze strony mediów, czujnie przyglądających się jednej z najpiękniejszych uczestniczek programu Marty Manowskiej.

Elżbieta Czabator chciała sprzedać swoją okazałą posiadłość. Tak dziś wygląda jej dom w KońskichZobacz więcej

Niestety, sława to nie tylko blaski, ale także cienie. Przekonuje się o tym m.in. Kamila Boś, która zdecydowała odnieść się za pośrednictwem mediów społecznościowych do rewelacji jednego z serwisów plotkarskich. "Królowa pieczarek", jak zwykli określać ją jej fani. Zamieściła screen artykułu jednego z serwisów i odniosła się do tezy, jakoby uczestniczka programu Telewizji Polskiej żałowała swojego udziału.

To, jak wytknęła sama zainteresowana, jest wierutną bzdurą.

Nie komentowałam artykułów na mój temat, ale bardzo nie lubię, jeśli ktoś przypisuje mi słowa, których nie wypowiadałam. Ktoś coś wymyśli, a kolejni kopiują - napisała na InstaStories. - To niezwykłe, ile informacji dziennikarz pewnej kolorowej gazety potrafi wyciągnąć z "nie będę nic komentowała" - wyjaśniła Boś, cytuje m.in. Plotek.pl.

Uczestniczka hitu TVP nie gryzła się w język w swojej wypowiedzi. - Dla jasności, nigdy nie udzielałam wywiadu Rewii i na pewno tego nie zrobię. Zresztą kolejny raz jak widać rozmowa nie jest im potrzebna. I nie, nie żałuje udziału w RsŻ - podkreśliła, dodając że "to była jedna z najlepszych moich decyzji!".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Sprawdzamy co u bohaterów 1. edycji programu!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Pola (gość)

  Kamila piękna, mądra i na dodatek bogata. Zazdrośnicy aż kipią.

  03.08.2022 22:55
 • Bobik (gość)

  Padły ostre słowa :ja tego bąka na wizji nie puściłam...haha...a vhuj z nią i jej programem!!!

  31.07.2022 17:14
 • KK (gość)

  Do : Nie dla pieczary- Dlaczego tak sadzisz? Ona Nie jest transwestytą. Mila i fajna kobietka. ☺

  31.07.2022 16:15
 • Nie dla pieczary!!! (gość)

  Dajcie spokój, ileż można pokazywać tego transwestyte. Pozwólcie mu zdechnąć, tak po prostu.

  31.07.2022 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×