"Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr są już rodzicami! Jak ma na imię dziecko pary z 4. edycji? [ZDJĘCIA]

Kasia i Piotr - bohaterowie 4. edycji "Rolnik szuka żony" mają dziecko! Para poinformowała, że Kasia jest w ciąży przy okazji nagrań świątecznego odcinka programu w grudniu 2017 r.

Multimedia

Piotr był jednym z uczestników 4. edycji "Rolnik szuka żony". W czasie trwania programu szybko okazało się, że nie jest łatwo trafić do jego serca. Nie udało się to żadnej z kandydatek zaproszonych przez Piotra do domu. Wkrótce jednak pojawiła się Kasia.

Małgosia i Paweł biorą ślub! Marta Manowska pojawi się na weselu? [WIDEO]Zobacz więcej

O tym, że Kasia i Piotr spodziewają się dziecka było wiadomo od czasu emisji specjalnego odcinka świątecznego w grudniu 2017 r. Para zapewniała wtedy, że ciąża to wynik ich miłości. - Jesteśmy dorośli i świadomi, więc nic nie wydarzyło się przez przypadek - mówił Piotr w wywiadach. Nikt jednak nie wspominał o ślubie.

Teraz, gdy rozpoczyna się nowa edycja "Rolnika" widzowie zaczęli dopytywać, co słychać u Kasi i Piotra. Produkcja TVP zdradziła, że na świat przyszło już ich dziecko i para skupia się przede wszystkim na wychowywaniu pociechy. Kasia i Piotr mają synka, któremu dali na imię Alex.

Marta Manowska komentuje brak kobiety w nowej edycji. Program na tym straci? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marta Manowska o kolejnych ślubach po "Rolniku"

Komentarze

Skomentuj
  • odp (gość)

    No o slubie cisza bo niestety ich dziecko to wpadka a nie owoc prawdziwej milosci.Jesli naprawde sie kocha to chce sie oddac wszystko i na zawsze.

    16.12.2018 15:39
  • Lukas (gość)

    Super

    05.09.2018 22:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×