"Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr z 4. edycji zapowiadają ślub w 2019 roku! Jak im się wiedzie? [ZDJĘCIA]

Kasia i Piotr z 4. edycji "Rolnik szuka żony" pojawili się w świątecznym odcinku specjalnym programu. Opowiedzieli, co u nich słychać, jak chowa się ich synek oraz zdradzili, czy planują ślub!

Multimedia

Kasia i Piotr to bohaterowie 4. edycji "Rolnik szuka żony". Kasia nie była jednak w programie od początku. To, że są parą okazało się dopiero po tym, jak Piotr odprawił wszystkie kandydatki na swoją żonę. Wskazywali wtedy, że Kasia napisała list, ale nie mogła pojawić się w programie wtedy, gdy były nagrywane odcinki. W finale okazało się, że para spodziewa się dziecka!

Świąteczne spotkanie w odcinku specjalnym. Dzieci, śluby i super popularna Jessica! [CO SIĘ WYDARZYŁO, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz Kasia i Piotr pojawili się w świątecznym odcinku specjalnym. Zobaczyliśmy, jak im się żyje po ponad roku od czasu, gdy postanowili spróbować żyć razem. Ich synek, Aleks, ma już ponad 8 miesięcy. - Nie wyobrażamy sobie, żeby go nie było - wskazują zgodnie. Kasia nie najlepiej wspomina jednak poród, dlatego trudno przychodzi jej myślenie o rodzeństwie dla Aleksa.

Podczas odwiedzin Marty Manowskiej u Kasi i Piotra okazało się, że rolnik buduje dom, aby razem z synkiem mogli zamieszkać tylko we troje. Zapowiedzieli też ślub! Nie chcieli zdradzić dokładnie, kiedy się odbędzie, wiadomo natomiast, że będzie to lato 2019 roku. Życzymy szczęścia!

Nowi rolnicy poszukiwani! Kiedy kolejna edycja programu? Jak się zgłosić? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • GRAZYNA+ (gość)

  CUDOWNA PARA Z WAS SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU2019 ZYCZE WAM Z WŁOCH

  31.12.2018 15:49
 • Daniel (gość)

  Dziecko przed ślubem - ojej. To nie podobne do tego programu. Powinien być najpierw ślub kościelny!

  27.12.2018 15:11
 • SYLWIA (gość)

  Kasia i Piotr to piękna para, zyczę im wszystkiego co dobre.

  26.12.2018 21:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×