"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski pochwalił się swoim sprzętem! Jest naprawdę imponujący!

Łukasz Sędrowski to jeden z bardziej kontrowersyjnych uczestników 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Gdy wydawało się, że mężczyzna znalazł szczęście u boku Agaty Rusak, to... para się rozstała! Teraz jednak rolnik nie myśli o miłostkach, lecz o pracy!

Multimedia

Łukasz Sędrowski poważnie podchodzi do swojej pracy. Inwestuje w gospodarstwo oraz maszyny rolnicze, więc nic dziwnego, że chce się nimi chwalić. Ostatnio Łukasz Sędrowski pochwalił się swoim sprzętem, a ten jest naprawdę imponujący!

Uczestnik "Rolnik szuka żony 5" opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie prosto z pola, które opatrzył komentarzem:

24 kwiecień 2020 rok siew kukurydzy na kiszonkę🌽🌽🌽, mimo suszy 🌞🌞dajemy radę. Dwa John Deere 🚜🚜i Gaspardo🐄🐄. 2 Łukasze i Antoni. #zostańwdomu #badźjakłukasz #jestrolnikjestżywność #mazurycudnatury #johndeerepower #gaspardo #rolnikszukazony #rolnikwpracy #bezmaski #pole #koronawirus

Łukasz Sędrowski na zdjęciu z młodości. Fanki farmera nie kryją zachwytu!Zobacz więcej

Widać, że Łukasz wkłada pieniądze w gospodarstwo, co zapewne zaowocuje dobrymi plonami! Obserwatorzy Łukasza jednak pytają, czy nie za wcześnie na siew:

Nie za wcześnie na siew? Nie boisz się że przymrozki przyjdą i dadzą się we znaki? My czekamy aż koło 10 maja.

to optymalny termin siewu, gleba już ogrzana(około 9stopni) i posiada jeszcze względna wilgotność 😎😎 - odpowiada Sędrowski.

Myślicie, że rolnik znajdzie żonę, która będzie pomagać mu na gospodarstwie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fotografka (gość)

    Całkiem dobrze zrobione zdjęcia i oczywiście Pan Łukasz przystojny

    04.05.2020 10:48
  • Naród 🇵🇱 (gość)

    Odnosząc się do ciężkiej pracy rolników do tego że zdani są na łaskę pogody czyli matki natury która swoim nieocenionym durham Jest niezastąpiona i zawsze im towarzyszy naszym dzielnym rolnikom. mamy ogromny szacunek i podziw dla rolników Dzięki nim nasze lodówki nasze brzuszki są pełne nasze dzieci zdrowo się odżywiają A to jest dla nas najważniejsze jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękujemy między innymi panu Łukaszowi i jego kolegą i wszystkim rolnikom w Polsce za wsparcie i ciężką pracę z Panem Bogiem

    27.04.2020 21:02
  • andża (gość)

    Nie znajdzie żadnej żony, bo zadufany w sobie. Jak z takim żyć, chyba być podnóżkiem hrabiego...

    26.04.2020 17:01
  • Anna (gość)

    To jest ciężki typ do życia, co po tym sprzęcie jak nie umie żyć z kobietami w tym cały problem.

    26.04.2020 16:06
  • Podziwiam Pana (gość)

    Za przeproszeniem to po jaką cholere Panu rolnikowi LENIWY DARMOZJAD (brudnozemby czy jakiś inny). Żyje na poziomie nie osiągalnym dla większości rodaków! I to z ciężkiej pracy

    26.04.2020 13:06
  • Doradca podatkowy (gość)

    Koleś ma naprawdę niezłe maszyny rolnicze, najwyższa półka światowa. Pewnie skorzystał z dofinansowania z Unii Europejskiej

    26.04.2020 13:02
  • Anna (gość)

    Niech ma jak najwięcej.Facet jest tak antypatyczny,że pewnie nie znajdzie partnerki.

    26.04.2020 12:47
  • Rolnik znalazłżonę (gość)

    Ja ha ha ha super wzór do naśladowania, gość powinien zapisać się na terapię do psychologa

    26.04.2020 01:33
  • Bezdomna w samotne święta (gość)

    Każdy rolnik pewnie brzydko pachnie bo pracuje ciężko

    25.04.2020 22:17
  • Al (gość)

    Dwa traktory i siewnik?-nawołuje!W zdjęciach jedno zdjęcie sprzętu,reszta On-chyba,że inseminator

    25.04.2020 19:34
  • Gość (gość)

    Myśle , ze nie znajdzie żony bo on nie nadaje się do bycia z kimś . Sam fakt facet ma tyle lat a jest sam , dwójka dzieci z różnymi kobietami to o nim świadczy jakim jest człowiekiem

    25.04.2020 19:06
  • Olsztyn (gość)

    Dieta by się przydała Łukaszu , już nie chwal się tak tym pożyczonym sprzętem

    25.04.2020 19:04
  • Siostra izobara (gość)

    Zazdrosc i podlosc antyludzka nie zna granic,alez krutkie maci ludziska umysly.Do kosciol na msze taxy potrzeba .Moj stary zawsze powtarza dusza do pikla rada ale grzechy nie dajom.bydło.

    25.04.2020 17:07
  • Brawo Łukasz (gość)

    Nie ukradł tylko zarobił i zapracował

    25.04.2020 17:04
  • Cebulaki (gość)

    Jaka tu zawiść. Ludzie co was tak boli dupa.

    25.04.2020 17:02
  • Beata (gość)

    Ja pierdziele jaki z niego bamber, znawca gleb no i sprzętu oczywiście. Weź facet nie mondruj się już tak. Tylko szkoda że na kobietach się nie zna.

    25.04.2020 16:18
  • Ada (gość)

    Hihi. I co myśli Łukaszek, że złapie jakąś dziewczynę na te maszyny. Zaszalał kawaler zaszalał!!

    25.04.2020 16:09
  • Mazowszanka (gość)

    Jeszcze żeby te wszystkie maszyny były jego to mógłby się chwalić .

    25.04.2020 16:05
  • Ale dym (gość)

    Myślałem,że rzeczywiście pokaże sprzęt. A tu taka Janina porazinska

    25.04.2020 10:21
  • Przemek (gość)

    Jedna rzecz mnie zastanawia Mieszkam na wsi nie mam ciągników wartych setki tysięcy złotych, nie mam nie wiadomo ile hektarów bo tylko 7 i ciągnik ponad 30 letni. Nie muszę latać do programów żeby mi drugą połówkę znaleźli bo ją mam..

    25.04.2020 08:53
NowszeStarsze