"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski ujawnia kulisy programu. Zdradził, która scena została wyreżyserowana!

Łukasz Sędrowski ujawnił kulisy programu "Rolnik szuka żony". Farmer, który brał udział w 5. edycji show zdradził, hitowy program TVP nie był reżyserowany, ale producent miał do niego jedną prośbę. Co musiał zrobić Łukasz Sędrowski?

Multimedia

Łukasz Sędrowski to uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony", który znalazł miłość w programie. Z Agatą Rusak po zakończeniu show TVP tworzył przez kilka miesięcy udany związek, ale ich uczucie nie przetrwało próby czasu.

Sędrowski w reportażu Onetu opowiedział o kulisach "Rolnik szuka żony". Jak wspomina swój udział w programie?

Pamiętam, jak przyjechała Marta Manowska, cała ekipa, to wtedy do większości ludzi nie docierało, że chłopak z Lipowca może rzeczywiście wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Wiadomo, byłem sam, mam dwójkę dzieci wspaniałych i też szukałem szczęścia. Znalazłem miłość w programie, byłem otwarty i gotowy na to. Myślę, że wokół programu jest taka pozytywna aura. Jeśli ktoś chce tam znaleźć uczucie, miłość, to na pewno znajdzie - zdradził Sędrowski.

Jakub skomentował rozstanie z Anią. Żałuje, że byli w związku?Zobacz więcej

Farmer w materiale Onetu zapewnił, że program TVP nie jest reżyserowany, choć producent programu miał do niego jedną prośbę. Sędrowski został poproszony o pocałowanie swojej ukochanej przed kamerą.

Ja tu miałem kamery 24 godziny na dobę, a nie da się udawać przez cały czas. Raz mnie tylko producent poprosił, żebym pocałował swoją partnerkę. Ale to tyle. Nic tam nie było reżyserowane - dodał Sędrowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×