"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł będą mieli syna! Zdradzili, jak dadzą mu na imię! [ZDJĘCIA]

Małgosia i Paweł z 4. edycji "Rolnik szuka żony" wkrótce zostaną rodzicami. Właśnie zdradzili, jak dadzą na imię swojemu synowi. Kulisy nagrania świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" zostały pokazane w programie TVP1, "Alarm!".

Multimedia

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz poznali się na planie 4. edycji "Rolnik szuka żony". Ona - rolniczka, on - zauroczony rolniczką. Dzięki programowi pokochali się i teraz tworzą rodzinę!

Kolejny ślub z "Rolnika" już za nami! Marta Manowska była na uroczystości! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W Boże Narodzenie zobaczymy świąteczny odcinek specjalny "Rolnika", w którym pojawią się także Małgosia i Paweł. Młodzi małżonkowie właśnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Kulisy nagrań programu zostały pokazane w innej produkcji TVP1, "Alarm!". To właśnie wtedy zdradzili, że wkrótce urodzi im się syn, który otrzyma imię Ryszard. - Tak jak nazywał się Pawła tata, tak nazwiemy naszego syna - wyjaśniła Małgosia. Para już nie może się doczekać, aż na świecie pojawi się mały Ryszard!

W "Alarmie!" zobaczyliśmy też innych uczestników 4. i 5. edycji hitowego show TVP. Grzegorz wspominał swoje pierwsze chwile w programie, a Łukasz i Agata emanowali radością wynikającą z tego, że się poznali i zakochali z wzajemnością. Więcej dowiemy się oglądając świąteczny odcinek "Rolnika", który już 25 grudnia w TVP1!

Marka nie będzie na świątecznym spotkaniu! Cleo muzycznym gościem rolników [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Selena (gość)

    Stara prukwa złapała młodego frajera. Żenada.

    26.12.2018 16:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×