"Rolnik szuka żony". Marta Manowska odchodzi z programu? Dziennikarka ma ambitne plany! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marta Manowska od pięciu edycji prowadzi jeden z najpopularniejszych programów w telewizji - "Rolnik szuka żony". Dziennikarka świetnie sprawdza się w roli powierniczki sercowych historii, ale czy przyjdzie moment, w którym odejdzie z "Rolnik szuka żony"?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP od w 2013 roku. Do ogromnego sukcesu programu z pewnością przyczyniła się piękna i sympatyczna prowadząca - Marta Manowska. Dziennikarka świetnie sprawdza się w roli powierniczki sercowych historii, napisała nawet książkę o bohaterach "Rolnik szuka żony". W programie przemierzyła tysiące kilometrów i przeprowadziła niezliczoną ilość rozmów.

Pierwsze zauroczenia na horyzoncie! U kogoś narodziła się już miłość? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Widzowie cenią ją za naturalność i ogromną empatię. Marta Manowska nigdy nie ukrywała, że wiele zawdzięcza programowi, a w jednym z najnowszych wywiadów przyznała, że "Rolnik szuka żony" jest dla niej prezentem od życia. Dziennikarka przyznała również, że program to nie wszystko, a ona marzy jeszcze, by zagrać w serialu i poprowadzić inny program.

Nie wiem, co będzie dalej. Chciałabym wystąpić w serialu, poprowadzić inny program. Na pewno chcę dawać ludziom pozytywny przekaz, czuć sens pracy” – mówi w rozmowie z magazynem „Świat i ludzie”.

Czy to oznacza, że Marta Manowska myśli już o odejściu z "Rolnik szuka żony" na rzecz nowych projektów zawodowych?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×