"Rolnik szuka żony". Marta Manowska spotyka się z bratem uczestnika 7. edycji programu? Gwiazda TVP poleciała na wakacje z Robertem Bodziannym?

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Chociaż Manowska prowadzi dwa randkowe programy, to na temat swojego życia uczuciowego milczy. Teraz Internauci spekulują, że gwiazda TVP w końcu znalazła miłość! I to... w swoim programie!

Multimedia

Marta Manowska spotyka się z bratem uczestnika 7. edycji "Rolnik szuka żony"?

Marta Manowska to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Gdy przed laty zaczynała prowadzić "Rolnik szuka żony", chyba nikt się nie spodziewał, że stanie się jedną z największych gwiazd TVP.

Dzisiaj Marta Manowska w Telewizji Polskiej jest specjalistką od uczuć. Prowadzi nie tylko "Rolnik szuka żony", ale również "Sanatorium miłości" oraz "The Voice Senior". Chociaż Manowska jest twarzą randkowych show TVP, to na temat swojego życia uczuciowego milczy od dawna.

Internauci grzmią po świątecznym odcinku. "Wyłączyłem w połowie"Zobacz więcej

Parę lat temu spekulowało się, że Marta Manowska spotykała się z Łukaszem Siebersem z 3. edycji programu "Rolnik szuka żony". Teraz pojawiają się głosy, że Marta Manowska ponownie znalazła miłość dzięki swojemu programowi! Czujni Internauci wypatrzyli, że Manowska pojechała właśnie na wakacje... w to samo miejsce, co brat Pawła Bodziannego z 7. edycji "Rolnik szuka żony", Robert Bodzianny! Oboje postawili na Meksyk. Co za zbieg okoliczności...

Co ciekawe, gdy Internauci w komentarzach sugerują Marcie Manowskiej, że pojechała na urlop razem z Robertem Bodziannym, te komentarze niemal natychmiastowo znikają! Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • do STOP (gość)

  Bezmózga miazgo udać się proponuję tobie zbędny przedmiocie na izbę pamięci!!

  05.01.2022 21:18
 • STOP (gość)

  Powyższe dwa komentarze zapewne napisały osoby zakompleksione,które mają smutne życie.Proponuje udać sie do psychologa!

  04.01.2022 01:33
 • Idź z nią w huj (gość)

  Qrva takie padło na krzywych nogach z mordą boksera ruchać to trzeba być zeofilem po udarze i wylewie.

  03.01.2022 19:31
 • Stasio (gość)

  Wygląda że w każdej edycji rolnik szuka żony jednemu popuszcza szparki

  03.01.2022 16:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×