"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pokazali pierwsze zdjęcie jako małżeństwo. Jak prezentują się zakochani?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to kolejna para, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Teraz uwielbiani uczestnicy są już oficjalnie małżeństwem. Młoda para podzieliła się pierwszym wspólnym zdjęciem po ślubie. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych!

Multimedia

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są już małżeństwem!

Ślub Marty Paszkin i Pawła Bodziannego to wydarzenie, na które już od dawna czekali fani programu "Rolnik szuka żony". Para poznała się podczas 7. edycji programu. Uczestnicy mieli ogromne szczęście i odnaleźli prawdziwą miłość. Rolnik oraz jego ukochana zbudowali prawdziwą relację poza kamerami, co nie udaje się wszystkim bohaterom telewizyjnego show. 12 marca 2022 roku Marta i Paweł zostali małżeństwem. Uroczystość odbyła się we Wrocławiu.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli ślub! Tak prezentowała się para młoda! Zobaczcie zdjęcia z uroczystościZobacz więcej

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny na pierwszym zdjęciu po ślubie

Marta i Paweł nareszcie stanęli na ślubnym kobiercu. W tym wyjątkowym dniu zakochanym towarzyszyła najbliższa rodzina. Para zdecydowała się na ślub już teraz, lecz wielkie wesele jest dopiero przed nimi. Wszystko ze względu na ciążę Marty oraz inne wesela w ich rodzinie. Chociaż w mediach pojawiały się pierwsze relacje z uroczystości, to Marta i Paweł za wiele nie pokazali fanom. Teraz wierni widzowie programu "Rolnik szuka żony" doczekali się pierwszego wspólnego zdjęcia Młodej Pary.

Mąż i żona – tak zakochani podpisali wspólne zdjęcie.

Pod fotografią pojawiła się lawina gratulacji!

Gratulacje 🔥

wielkie gratulacje!!! uwielbiam Was💜

Gratulacje.. Jeszcze dziś pamiętam pierwsze wasze spotkanie w programie. Paweł taki zachwycony Marta.. Wpatrzony jak obrazek. Szczęścia!!!!!!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wybrali imię, ale go nie zdradzili. I tak je znamy!Zobacz więcej

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie w naszym wcześniejszym tekście!

Zobacz galerię

Gratulujemy Młodej Parze!

Komentarze

Skomentuj
 • Maciej (gość)

  No raczej pokazywaniem się prywatnie w każdej chwili czy sraja czy se pierdnąć to ciągle oni i nawet w swoim mieszkaniu to lans niepotrzebny

  13.03.2022 19:50
 • WZKA (gość)

  Jedyni blogerzy z rolnika którzy się nie lansują a pokazują normalne życie w filmach. Gratulacje

  13.03.2022 15:39
 • Vbvvv (gość)

  Najgorsza para Rolnika . Tak Kobieta to jak płachta na byka działa

  13.03.2022 12:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×