"Rolnik szuka żony". Nowa para w programie! "Widzowie nawet nie podejrzewali, że oni mogą być razem!" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w niedzielę, 25 grudnia, TVP1 wyemituje świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony", w którym wystąpią uczestnicy znani z wszystkich trzech edycji programu. Jak ujawniła ostatnio reżyser show Anna Więckowska, poznany wtedy nową parę, która znalazła miłość na planie produkcji. O kogo chodzi?

Multimedia

W Boże Narodzenie TVP1 wyemituje specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony", w którym spotkamy bohaterów wszystkich trzech edycji m.in. z Anię, Monikę, Adama, Grzegorza, Pawła, Zbyszka, Roberta, Rafała, Łukasza czy Szymona. Jak zapewnia TVP, w świątecznym odcinku nie zabraknie niezwykłych historii, wspomnień z programu, nowinek z życia najsłynniejszych rolników w Polsce a także choinki, świątecznych pierogów i muzyki.

CZYTAJ TAKŻE:

Co wydarzy się w odcinku specjalnym w święta? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zainteresowanie świątecznym odcinkiem programu "Rolnik szuka żony" podsyciła reżyser show Anna Więckowska, która wyznała ostatnio, że tego wieczoru poznamy kolejną parę, która znalazła miłość na planie produkcji.

Niektórzy przyjdą ze swoimi wybrankami. I to niekoniecznie tymi, które poznali na planie. Oficjalnie ujawni się też zupełnie nowa para, którą połączył "Rolnik...". Myślę, że widzowie nawet nie podejrzewali, że oni mogą być razem - zdradziła Więckowska.

O kogo chodzi? Wiele wskazuje na to, że reżyser show ma na myśli Szymona Łopackiego i Agnieszkę, która była kandydatką Łukasza Siebersa. Czy te podejrzenia okażą się prawdziwe? Przekonamy się już 25 grudnia!

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

Hity telewizyjne na Święta Bożego Narodzenia 2016. Co obejrzeć w tv? [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×