"Rolnik szuka żony". Nowoczesny dom Bardowskich krytykowany! "Przygnębiająco. Wygląda jak dom pogrzebowy"

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali, jak będzie wyglądać ich nowy dom z zewnątrz. Rolnicza para postawiła na nowoczesne rozwiązania i modny grafit, ale kolor płytek spotkał się z krytyką ze strony internautów.

Multimedia

Dom Bardowskich w ogniu krytyki

Anna i Grzegorz Bardowscy to para z 2. edycji programu "Rolnik szuka żony". Ich miłość rodziła się na oczach kamer i milionów widzów przed telewizorami. Bardowscy są małżeństwem już od sześciu lat. Doczekali się synka Jasia i córeczki Liwii.

Oni znaleźli miłość w programie! Zobacz zdjęcia ze ślubów i wesel uczestników rolniczego showZobacz więcej

Dzięki udziałowi w show TVP, Bardowscy zdobyli popularność - konto Ani Bardowskiej w mediach społecznościowych obserwuje już ponad 250 tysięcy osób. Żona rolnika na Instagramie pokazuje, jak wygląda jej codzienność, odsłania także kulisy budowy nowego domu. Super Express dowiedział się, że nowe gniazdko rolniczej pary będzie mieć ponad 200 m2 powierzchni - w środku 4 pokoje, 2 garderoby, 2 łazienki, salon z jadalnią i kuchnią oraz 2 tarasy i garaż. Anna już pochwaliła się, że w ich nowoczesnej willi nie będzie grzejników - Bardowscy zdecydowali się na system ogrzewania podłogowego.

Płytki na elewacje podzieliły internautów

Prace na budowie są mocno zaawansowane. Ania Bardowska w relacji na Instastory pokazała już elewację domu - wykończenie podzieliło internautów. Poszło o grafitowy kolor płytki klinkierowej. Internauci uważają, że nowy dom Bardowskich wygląda ponuro i przygnębiająco.

Chcieli pójść duchem czasu ale coś tu nie wyszło

Dom z filmu grozy

Architektura ciekawa, ale ten ciemny kolor ?

Wygląda jak zakład pogrzebowy - czytamy na forach internetowych.

W sieci pojawiają się też pozytywne komentarze. Warto zaznaczyć, że to właścicielom, czyli Ani i Grzegorzowi ma się podobać!

Dawno nie widziałam tak ładnego domu na wsi, oby z czasem taka estetyka stała się normą wśród polskich rolników. Świetne materiały, prosta forma, jak na polskie przyzwyczajenia wymaga to odwagi - czytamy.

W galerii znajdziecie więcej zdjęć z budowy Anny i Grzegorza Bardowskich. Co sądzicie o ich nowym gniazdku?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WooYo (gość)

    Artykuł o domu, połowa zdjęć w galerii to zdjęcia z wakacji. Poziom nędzy umysłowej jakiejś „redaktorzyny”

    29.06.2022 17:01
  • Ellla (gość)

    Dlaczego tak piszesz żal dupe ściska chyba tobie pokazują na portalu żeby się chwalić albo reklamują plytki klinkierowe które w tym czarnym kolorze nie schodzą dostali darmo to okleliji te chałupe wyszło jak wyszło każdy ma prawo do swojej oceny jak mi się nie podoba to pisze prawdę a nie zazdrosze ja bym za darmo też swojego domu tak nie oszpecila bo to na długie lata patrzeć na ten grobowiec jesli są tak głupi i na to poszli to ich problem niech się nie chwalą każdym gównem które kupią niech zamilkna bo mamy dosyć ich wszędzie każdy urządza dom pi swojemu i jest ok ale za swoje ciężko zarobione nie idziemy j żal oni na łatwiznę dlatego nie ublizajcie osobom komentującym każdy pisze co widzi i taka jest prawda .łatwo przyszło krytykę trzeba przyjąć z godnością jak się leci na reklamę Głupota ich kosztuje więcej niż zarobili bo dzieci i gapy benda się bać tam zaglądać gdyby tak się bardzo ten kolor czarny podobał było by wiecej takich elewacji a to jakaś pokazowa którą nie udała się szkoda bo dom w cegłę niczego sobie .przestroga dla innych .

    29.06.2022 07:44
  • Nikola (gość)

    Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści. Będziecie mieszkać w tym domu? NIE. Wiec dlaczego macie najwiecej do powiedzenia jeżeli on nie jest wasz… Dom ma się podobać właścicielom, a nie ludziom, którzy zazdroszczą i okazują to w taki sposób jak komentowanie i zaśmiecanie takich portali…. Żal ściska w 4 literach, że takie się nie ma

    28.06.2022 22:07
  • Joanna (gość)

    Tragedia

    28.06.2022 21:48
  • Niki (gość)

    Brzydko elewacja za ciemna zeczuwiscie ktoś napisał jak dom pogrzebowy uważam że nie ma czym się chwalić dom brzydki.

    28.06.2022 18:46
  • Ewa (gość)

    Dom grozy różowe lepiej się prezentują są widne i ładne nie piszę z zazdrości bo cz ee to tu zazdrościć ale to prawda mamy dość tego uchwalenia i pokazywania co robicie gdzie jedziecie z kim i pod czym śpicie to wasze życie i wasza prywatność zachowajcie coś dla siebie bo nas to gówno obchodzi życie po swojemu każdy ma swoje sprawy rodzinę prace i swoich znajomych a te wasze chwalby to zachowajcie dla siebie jak was coś swędzi to się podrapcie a nie piszcie o tym bo to takie niskie Małgosia pisala o swoim gównie nie idźcie jej myśleniem trochę szacunku dla nas .wasze sprawy wasza sprawa powagi i szacunku dla ludzi którzy to czytają i oglądają.

    28.06.2022 17:42
  • Ewa (gość)

    Ale żal w dupę ściska was po cholerę patrzycie jak was to nie interesuje i komentujecie. Jak was to nie interesuje to po cholerę patrzycie jak was to nie pochodzi to po co oglądacie. Nie interesował was ten program i dalsze losy tej pary to się nie interesujące i nie komentujecie...

    28.06.2022 15:40
  • Piotr (gość)

    To nie chodzi o zazdrość mówię do tych co ich kochają tu chodzi o to ze ludzie maja dosyć ze jakieś beznadziejne artykuły wychodzą z nimi jak nie dom to nowy traktor jak nie traktor to płytki w łazience i tak dalej to wkurza ludzi nikt nie zazdrości próżności człowieka każdy znad ma wartość tylko ze zostawia dla siebie i się nie obnosi jak oni oni tak robią jak by oni tylko mieli dom czy traktory czy fajne życie

    28.06.2022 14:40
  • Olo (gość)

    Do jghj. Mają pieniądze bo się pchają na szkło! Myślisz że z czego mają!!!! Z tych śliwek na polu!!!!

    28.06.2022 12:04
  • Gosc (gość)

    No lepiej pokazać dom za kasę jak tyłek goly

    28.06.2022 12:01
  • Ircia (gość)

    A co mnie obchodzi ich dom i oni sami mamich głęboko w duuu

    28.06.2022 12:00
  • Bolek (gość)

    Tak się przechwalali tym domem wszędzie a dom jak grobowiec

    28.06.2022 11:56
  • Ptasińska (gość)

    Ludzie krytykowali i będą krytykowali z zazdrości ,z natury. To jest wybór właścicieli i taki im się podoba nie powinni się przejmować ludźmi

    28.06.2022 11:29
  • Mormon (gość)

    Debilne komentarze. Najpierw niech zobaczą swoje domy A po za tym niech się nie wypowiadają jak ktoś ma mieszkac budować żyć

    28.06.2022 09:48
  • Monia (gość)

    Pokazują bo maja sponsorów i kasę z tego. Tyle w temacie. Tak zarabiają

    28.06.2022 09:05
  • Monika (gość)

    Ludzie ale macie smutne życie Pamietajcie ze tj ich życie i ich sprawa co im się podoba a wam zazdrość tyłki zżera Skąd w ludziach jest tyle zawiści zamiast krytykować cudzy dom spójrz najpierw czy u Ciebie wszystko jest takie idealne Pozdrawiam

    28.06.2022 08:15
  • Agnes (gość)

    Niech sobie mają jaki im się podoba ważne żeby wnieśli do niego ciepło i szczęście rodzinne. A to w jakim będą mieszkali odgrywa mniejszą rolę w życiu...

    28.06.2022 00:36
  • Niewiele (gość)

    Faktycznie zazdrość jest paskudna ale takie ciągłe chwalenie się i pokazywanie swojego życia, to nic innego jak ogromne parcie na szkło. Co jeszcze pokażą? Faktycznie kogoś interesuje ta para ludzi?

    27.06.2022 22:12
  • .....,........ (gość)

    Najgorszą cechą ludzką jest zazdrość to jest bardzo prymitywna cecha , chociaż ,się bardzo podoba to i tak jest źle ,żeby tylko dopiec oo udowodnić że faktycznie jest źle to podstępna taktyka sztama,biedny ten co nie ma swojego rozumu a tak w przenośni jest pięknie i tego się trzymać

    27.06.2022 21:17
  • Jooozio (gość)

    To dom czy grobowiec straszne podejsciee do nowoczesnosci oby w nim nie straszydlo chcieli coś innego ale na Boga nie taka trumna można było dac jedna ścianę jakieś pasy ale nie całość okropnosci grobowce są teraz kolorowe a tu takie bezgoscie do tego czarne mogli w środku też umalowac na czarno trudno ich sprawa ale nie ma się czym chwalić .wyszli jak wyszło każdy widzi .

    27.06.2022 19:49
NowszeStarsze