"Rolnik szuka żony" odcinek specjalny. Świąteczne spotkanie przy wspólnym stole i radosne niespodzianki [WIDEO+ZDJĘCIA]

W Boże Narodzenie po raz pierwszy zobaczyliśmy uczestników wszystkich trzech edycji programu "Rolnik szuka żony" razem. Spotkali się przy świątecznym stole i opowiedzieli, co u nich słychać!

Multimedia

W specjalnym świąteczno - noworocznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" przy wspólnym stole zasiedli uczestnicy trzech edycji najpopularniejszego show w Polsce.

Po raz kolejny spotkaliśmy się m.in. z Moniką, Adamem, Pawłem, Zbyszkiem, Stanisławem, Eugeniuszem, Robertem, Rafałem, Zbigniewem, Markiem, Łukaszem czy Szymonem. Nie zabrakło niezwykłych historii, wspomnień z programu, nowinek z życia najsłynniejszych rolników w Polsce, a także choinki, świątecznych pierogów i muzyki.

Czy tutaj chodzi jeszcze o miłość? Sprawdź, jak oceniamy 3. edycję programu! [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Łzy, żale, nowe miłości i zaręczyny! Sprawdź, co wydarzyło się w ostatnim odcinku! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na początek Marta Manowska powitała uczestników i zaprosiła ich do przygotowywania uczty. Panie robiły sałatkę, Adam, Łukasz, Paweł i Robert lepili pierogi, seniorzy ubierali choinkę, a Grześ, Marek, Szymon i Zbyszek poszli rąbać drewno do kominka. W czasie wykonywania tych czynności dowiedzieliśmy się już co nieco o tym, co słychać u naszych bohaterów.

Okazuje się, że Monika z 3. edycji utrzymuje kontakt z Filipem, który po zakończeniu programu postanowił się z nią skontaktować. Ma nadzieję, że ten związek przetrwa. Eugeniusz, którego poznaliśmy w 2. odsłonie programu przyznał, że zazdrości Zbyszkowi z 3. edycji umiejętności "podrywania" kobiet. Kiedy wszyscy zasiedli do stołu pojawił się gość specjalny - Rafał Brzozowski, który śpiewa piosenkę "Magiczne słowa", rozpoczynającą każdy odcinek "Rolnik szuka żony".

W drugiej edycji programu poznali się Agnieszka i Robert, którzy od jakiegoś czasu są już po ślubie. Teraz okazuje się, że spodziewają się dziecka! Będzie to drugi maluch zrodzony z miłości rolnika i jego wybranki. W Wigilię rodzicami zostali Ania i Grzegorz, których z oczywistych względów nie było przy wspólnym stole z uczestnikami. Zobaczyliśmy natomiast Grzegorza, który szczęśliwy opowiadał, że marzy, aby jego syn w przyszłości pracował u niego na gospodarstwie.

Kolejna para to Kasia i Dawid. Ona była kandydatką na żonę Szymona, a on początkowo starał się o względy Moniki. Po programie zakochali się w sobie, zaręczyli i planują wziąć ślub w czerwcu 2017 roku. Kasia wyznała, że jest bardzo wierząca i długo modliła się do Boga o dobrego i mądrego męża. Oboje są przekonani, że są miłością swojego życia.

Nowa para w programie! "Widzowie nawet nie podejrzewali, że oni mogą być razem!" O kogo chodzi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Także Paweł z pierwszej edycji jest szczęśliwy. Po zakończeniu programu zakochał się w swojej sąsiadce i wraz z Martyną są już cztery miesiące po ślubie! Jest także kolejna para! Szymon również odnalazł miłość! Jego wybranką jest Agnieszka, która została odrzucona przez Łukasza tuż przed finałem. Spotkali się podczas nagrania jednego z odcinków i od razu wpadli sobie w oko. Szymon nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy.

Uczestnicy wspólnie śpiewali kolędy i wspominali różne chwile z czasu trwania programu z ich udziałem. Opowiadali też o plotkach, jakie powstawały na ich temat. Marek na przykład dowiedział się z prasy, że wynajął swój dom na potrzeby programu. Podczas oglądania wspomnień, Rafał wyznał, że nie zawsze przewaga zalet decyduje o wyborze partnera - czasem wystarczy jeden szczegół, aby mocniej zabiło serce. - Kto szuka, ten znajdzie - podsumowali Kasia i Dawid.

Zobacz galerię

Ruszają castingi do 4. edycji programu! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • znajomy (gość)

  Monika z bliska to wcale nie grzeszy urodą

  29.12.2016 15:26
 • Ada (gość)

  Monika to coś ściemnia z tym Filipem ,bo skoro są razem to dlaczego nie przyjechał do niej ,aby razem pokazać się w świątecznym odcinku

  29.12.2016 15:20
 • Tte (gość)

  Ciesze sie bardzo,ze Szymon znalazl swoje cudowne szczescie.Bo Agnieszka jest cudowna,zasluguje na wszystko co najlepsze.

  28.12.2016 21:09
 • zainteresowana (gość)

  A co się stało z Judytą od Zbyszka? Czyżby nim rzuciła?

  26.12.2016 23:09
 • asialinka (gość)

  art ty to dopiero burak .Życzliwy anonim jak to łatwo -prawda ?.Dziwię się admin że publikuje takie chamstwo .Kim ty jesteś ? księżną z bajki ?

  26.12.2016 20:10
 • ewelinab (gość)

  co to za melodia w 44 min ?

  26.12.2016 19:45
 • Małgorzata (gość)

  Agnieszka od Roberta PIĘKNA. Piękna, sympatyczna i widać, że bardzo mądra dziewczyna. Robert jest szczęściarzem. I Agnieszka również, gdyż ten chłopak wygląda na to, że da Jej wsparcie i spokojny domo. Wszystkiego Najlepszego )

  26.12.2016 19:16
 • art (gość)

  buraki i debile... a prowadząca to porażka ! do wideł !

  26.12.2016 16:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×