"Rolnik szuka żony". Sara z 4. edycji wzięła ślub. Co za suknia! Zobaczcie jej przepiękną kreację

Sara Szewczyk z 4. edycji "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż! radosną nowiną podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Zdjęcia i nagrania z uroczystości pojawiły się na jej instagramowym profilu. Zobacz, jak wyglądał ślub Sary z "Rolnik szuka żony 4".

Multimedia

Sara z 4. edycji "Rolnik szuka żony" wzięła ślub!

Sara Szewczyk w 4. edycji "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Karola. Wydawało się, że mają się ku sobie. O ich namiętnej randce nad jeziorem rozpisywały się serwisy plotkarskie.

Rolnik pod koniec programu stwierdził jednak, że blondynka robi to wszystko trochę na pokaz, dla show i wtedy zrezygnował z niej, jak i pozostałych kandydatek. Uczestniczka popularnego show TVP została odrzucona, ale po programie udało jej się znaleźć miłość. Sara z 4. edycji "Rolnik szuka żony" właśnie wyszła za mąż. Poślubiła Daniela, który oświadczył jej się pod koniec października 2020 r.

Nadszedł czas pożegnania pewnego etapu życia. Choć zaliczyłam przez ten czas wiele wzlotów, wiele upadków to niczego nie żałuję. Mówi się, że życie to nie jest bajka- ja jednak mam nadzieję, że moje nią będzie. Bo jak w każdej bajce finał jest pozytywny, a po burzy wychodzi słońce - napisała Sara na Instagramie.

Sara z 4. edycji szaleje na wakacjach. Zobacz, jak zmieniła się kandydatka Karola!Zobacz więcej

Sara Szewczyk z 4. edycji "Rolnik szuka żony" powiedziała sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu 5 czerwca 2021 r. Na jej instagramowym profilu pojawiła się obszerna relacja z wydarzenia.

Zobaczcie, jak Sara wyglądała w dniu ślubu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Piękna Panna Młoda. Gratuluję !!!

    09.06.2021 07:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×