"Rolnik szuka żony". Stanisław się przeprowadził i remontuje nowe gniazdko! Porzucił rodzinny dwór na rzecz własnego domu

Stanisław Pytlarz z 8. edycji "Rolnik szuka żony" cieszy się rosnącą popularnością. W ostatnim czasie duże zainteresowanie wzbudza... jego miejsce zamieszkania! Mężczyzna zdradził, że postanowił coś zmienić w tej kwestii i aktualnie przeprowadza poważny remont.

Multimedia

Stanisław Pytlarz to 26-latek znany z udziału w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Mężczyzna jest uważany za jednego z najprzystojniejszych, a jednocześnie jednego z najbardziej wybrednych dotychczasowych uczestników programu. Rolnik do tej pory dał się poznać jako człowiek niezwykle pracowity i oddany swojej profesji. Wyróżnia się nadzwyczajną samodyscypliną. Pasjonuje się lotnictwem, a wolny czas w miarę możliwości spędza bardzo aktywnie. Od kilku dni jednak inny temat dotyczący rolnika bardzo interesuje widzów programu.

Stanisław z "Rolnik szuka żony" chwali się remontem

W ostatnim czasie duże zainteresowanie wzbudza miejsce zamieszkania Stanisława Pytlarza. W mediach pojawiły się zdjęcia przepięknego dworu należącego do rodziny Stanisława. Dosyć naturalnie pojawiło się założenie, że właśnie w tym przepięknym budynku mieszka rolnik. W odpowiedzi na te doniesienia, uczestnik programu "Rolnik szuka żony" opublikował wymowne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Jak przyznaje sam Stanisław, ponad miesiąc temu przeprowadził się do starego budynku, w którym aktualnie prowadzi gruntowny remont. Zauważył również, że nie ukrywał tego w programie, więc tym bardziej nie chce, aby istniały jakieś wątpliwości w tej kwestii.

Niesamowita historia dworu Stanisława. Zobaczcie, jak wyglądał przed wojną. Publikujemy archiwalne zdjęciaZobacz więcej

Rolnik podkreślił także, że na swoim czuje się najlepiej. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele pozytywnych głosów. Obserwatorzy Stanisława Pytlarza wyrażali poparcie dla jego decyzji o wyprowadzce "na swoje", życzyli powodzenia w remoncie, a także... komplementowali wyjątkowe kapcie uczestnika programu. Swoją pomoc w przeprowadzeniu remontu zaoferowała Elżbieta Czabator - również uczestniczka 8. edycji programu "Rolnik szuka żony".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Emi (gość)

    Jak czytam te komentarze to ręce opadają!!!! No logiczne że gospodarstwo jest rodziców a kiedyś będzie Staśka. Dom rodzice budowali pracowali ciężko, całe życie to i mają, nikt nikomu nie broni wziąść się A robotę i mieć pałace!!!!!

    24.10.2021 06:15
  • Beza (gość)

    Ten pałac to na pewno należy do rodziców

    23.10.2021 14:59
  • Kasiula (gość)

    To w takim razie czyj jest dworek jeśli nie jego? A program tam nakręcał bo co? Żeby było bogactwo widać?...Chyba nie o to chodzi w tym programie..

    21.10.2021 22:09
  • Barbara (gość)

    Uważam że jest mlody ma wiedzę prowadząc tak duże gospodarstwo. Jest inteligentny. Życzę mu mądrego wyboru.

    21.10.2021 20:54
  • xxx (gość)

    widać, że konkretny facet i pochopnie nie podejmie decyzji

    21.10.2021 18:58
  • Poznaniuna (gość)

    Coś mi kuźwa nie gro!

    21.10.2021 17:09
  • Poznaniuna (gość)

    Coś mi kuźwa nie gro!

    21.10.2021 17:08
  • Widz (gość)

    Jest bogaty a teraz dziewczyny lubią takich mężczyzn byle kasa za pieniądze pokochają, nie dziwię się że przebiera a i tak nie będzie wiedział czy wybranka nie poleci na kasę i dworek

    21.10.2021 15:03
  • Mirosław (gość)

    Ciekawe za co on kupił ta ziemię z tym dworkiem

    21.10.2021 15:00
  • Ja (gość)

    Madry,mlody czlowiek,bardzo pracowity,wie czego chce,nie musi wybierac byle co, bo te dziewcxyny do niczego sie nie nadswaja

    21.10.2021 13:57
  • Ja (gość)

    Madry,mlody czlowiek,bardzo pracowity,wie czego chce,nie musi wybierac byle co, bo te dziewcxyny do niczego sie nie nadswaja

    21.10.2021 13:56
  • minka (gość)

    Przeciez mówił że dworek należy do niego i mieszka w nim sam, a teraz nagle robi gdzieś indziej remont i wyprowadził się?? Coś tu Stasiu kręci!!

    21.10.2021 13:16
  • Lidia (gość)

    Gusty pań są różne. Dla jednych jest przystojny ,bo ma kasę, dla innych ,bo jest inteligentny, ma poczucie humoru. Mnie akurat ten Pan nie kręci. A czy przystojny? Postura może? ale reszta nie w moim guście.

    21.10.2021 12:01
  • Maria (gość)

    Ale zazdrość że tak młody a tak zaradny i już tyle osiągną w swoim życiu życzę wszystkiego najlepszego i odpowiednią pracowitą kobietę

    21.10.2021 11:33
  • Czarna (gość)

    Bardzo wyniosły traktujący wszystkich z góry jakby był lepszy od reszty.nie ciekawy typ.

    21.10.2021 11:32
  • Wanda (gość)

    Mam 67,ale nie chciałabym Go mieć za męża. Ten facet, ani wyglądem ani zachowaniem nie zaimponował mi. Nie dziwię się że szuka szczęścia w programie.

    21.10.2021 11:10
  • Młody kp (gość)

    Niebodz egoisto ja sam z żoną takie remonty się przeprowadza , dupek

    21.10.2021 10:23
  • Rolnik (gość)

    Nic nie pomoże , jak w rozporku ziarno pszenicy,

    21.10.2021 10:21
  • Lubię go (gość)

    Bardzo mądry i sympatyczny chłopak. Nie widać tego w programie bo kamery chciały go tak pokazać.

    21.10.2021 09:46
  • Łee... (gość)

    Dzisiaj jak ktoś ma 300 hektarów i pałac to bez względu na to jak wygląda, określa się go ,,jednym z najprzystojniejszych" uczestników programu... O wiele przystojniejsi są panowie od Elżbiety! Bądźmy szczerzy urody to on nie ma! Nawet jego charakter pozostawia wiele do życzenia - daleko mu do sympatycznego Kamila. Ma 26 lat, a w ogóle nie ma w nim życia - taki znudzony facet z podstarzałym wyglądem bez entuzjazmu.

    21.10.2021 08:12
NowszeStarsze