"Rolnik szuka żony". Szukali miłości w tv, a dziś? Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programu. Co słychać u Eli, Kamili, Krzysztofa, Stanisława i Kamila?

"Rolnik szuka żony" - uczestnicy 8. edycji randkowego show TVP zapewnili telewidzom wielu niezapomnianych momentów. Wówczas kandydatów i kandydatki do swoich gospodarstw zaprosili: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. Co się zmieniło u uczestników ósmej edycji popularnego randkowego show dla rolników? Sprawdźcie, jak potoczyły się ich losy.

Multimedia

"Rolnik szuka żony": o czym jest program?

Na jesieni 2022 roku będziemy mogli obejrzeć 9. edycję kultowego programu TVP "Rolnik szuka żony".

Mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Czy dzięki programowi poznają smak miłości? Czas pokaże. A my śledzimy to z kamerami - brzmi oficjalny opis produkcji.

Od 2014 roku widzowie mogą śledzą losy rolników oraz kandydatek i kandydatek, którzy chcą zdobyć ich miłość. Sprawdziliśmy, jak się potoczyły losy uczestników ostatniej 8. edycji Rolnik szuka żony !

Marta Paszkin wyjaśnia, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża. "Było trochę protestów i braku zrozumienia dla mojej decyzji"Zobacz więcej

Co dziś słychać uczestników "Rolnik szuka żony 8"?

W 8. odsłonie kultowego randkowego show miłość udało się znaleźć dwojgu uczestników. Byli to Krzysztof i Kamil. Ten pierwszy zaskarbił sobie uczucia Bogusi, której jeszcze podczas programu się oświadczył. Sympatyczna Pana przed emisją ostatniego odcinka wzięła ze sobą ślub i aktualnie wiedzie szczęśliwe życie małżeńskie.

Drugą szczęśliwą parę w 8. edycji "Rolnika" stworzyli Kamil i Joanna. Podobnie jak w przypadku Krzysztofa, Kamil również oświadczył się swojej wybrance w programie. Ta oczywiście przyjęła od niego pierścionek i zakochana para aktualnie jest pogrążona w przygotowaniach do swojego ślubu.

Pozostali uczestnicy nie mieli tyle szczęścia co Kamil i Krzysztof. Elżbiecie, Kamili i Stanisławowi nie udało się odnaleźć miłości w programie. Jednakże czy narzekają na swoją obecną sytuację? Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak dziś wygląda życie Elżbiety, Kamili, Stanisława, Krzysztofa i Kamila.

Zobacz galerię

Czułości Anny i Grzegorza Bardowskich na rodzinnej majówce. Zobaczcie, jak bawiły się gwiazdy programu TVP!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Wszędzie tylko te p****Ne reklamy więcej się nie dało

    13.05.2022 07:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×