"Rolnik szuka żony". Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programu. Co słychać u Eli, Kamili, Stanisława i Kamila? Udało im się znaleźć miłość?

Program "Rolnik szuka żony" Telewizji Polskiej cieszy się sporą popularnością. Obecnie trwa emisja 9. sezonu programu, którego gospodynią jest niezmiennie Marta Manowska. W oczekiwaniu na kolejne odcinki, postanowiliśmy sprawdzić, jak potoczyły się losy uczestników 8. edycji randkowego show TVP. Co słychać u Eli, Kamili, Stanisława i Kamila?

Multimedia

"Rolnik szuka żony": o czym jest program?

Jesienią 2022 roku wystartowała 9. edycja kultowego programu TVP "Rolnik szuka żony".

Mają wszystko: domy, ziemię, maszyny, dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im jednego – partnerki, która chciałaby z nimi dzielić radości i smutki dnia codziennego. Bohaterowie, to współcześni, polscy rolnicy, którzy do tej pory nie znaleźli bratniej duszy. Czy dzięki programowi poznają smak miłości? Czas pokaże. A my śledzimy to z kamerami - brzmi oficjalny opis produkcji.

Od 2014 roku widzowie mogą śledzą losy rolników oraz kandydatów i kandydatek, którzy chcą zdobyć ich serce. Sprawdziliśmy, jak się potoczyły losy uczestników ostatniej 8. edycji Rolnik szuka żony !

Marta Paszkin wyjaśnia, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża. "Było trochę protestów i braku zrozumienia dla mojej decyzji"Zobacz więcej

Co dziś słychać uczestników "Rolnik szuka żony 8"?

W 8. odsłonie kultowego randkowego show miłość udało się znaleźć dwojgu uczestników. Byli to Krzysztof i Kamil. Ten pierwszy zaskarbił sobie uczucia Bogusi, której jeszcze podczas programu się oświadczył. Sympatyczna Pana przed emisją ostatniego odcinka wzięła ze sobą ślub. Niestety, ich wspólne szczęście przerwała tragedia - Krzysztof Pachucki w wieku 56 lat zmarł.

Szczęście w 8. edycji "Rolnika" znaleźli również Kamil i Joanna. Kamil oświadczył się swojej wybrance w programie. Ta oczywiście przyjęła od niego pierścionek i zakochana para skupiła się na przygotowaniach do swojego ślubu.

Pozostali uczestnicy nie mieli tyle szczęścia. Elżbiecie, Kamili i Stanisławowi nie udało się odnaleźć miłości w programie. Jednakże czy narzekają na swoją obecną sytuację? Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak dziś wygląda życie Elżbiety, Kamili, Stanisława i Kamila.

Zobacz galerię

Czułości Anny i Grzegorza Bardowskich na rodzinnej majówce. Zobaczcie, jak bawiły się gwiazdy programu TVP!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Wszędzie tylko te p****Ne reklamy więcej się nie dało

    13.05.2022 07:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×