"Rolnik szuka żony". Uczestnicy kilku edycji na ślubie Kasi i Piotra! Jak wyglądała panna młoda?

Kolejny ślub pary, która powstała dzięki "Rolnik szuka żony" za nami! Na ślubnym kobiercu stanęli Kasia i Piotr z 4. edycji reality show TVP1. Na uroczystości obecni byli inni uczestnicy oraz prowadząca - Marta Manowska.

Multimedia

Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub!

Ślub Kasi i Piotra z 4. edycji "Rolnik szuka żony" za nami! Do uroczystości doszło w piątek, 2 sierpnia 2019 r. Para, której losy potoczyły się dość niespodziewanie jest już małżeństwem. Razem wychowują też rocznego synka, Alexa.

Ślub Kasi i Piotra! Wśród zaproszonych gości Marta Manowska oraz... Agata i Łukasz z 5. edycji!Zobacz więcej

Na ślubie Kasi i Piotra obecna była oczywiście prowadząca "Rolnika", Marta Manowska, a także inni uczestnicy programu. Pojawili się m.in. Zbyszek z 3. edycji, Adam Kraśko z 1. edycji, Zbyszek z 4. edycji, Łukasz z 5. edycji, Krzysztof z 5. edycji, Grzegorz z 5. edycji, Mikołaj z 4. edycji oraz Karol z 4. edycji.

Panna młoda wybrała na tę uroczystość białą sukienkę z koronkową górą oraz tiulowym, prześwitującym dołem, który eksponował jej nogi. Piotr także prezentował się bardzo elegancko. Młodej parze życzymy dużo szczęścia!

Elżbieta Aniszewska twierdzi, że została ośmieszona przez autorów programu! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Adia (gość)

  Zwykły slub

  04.08.2019 17:40
 • Lalka (gość)

  Na 200 zaproszonych było może 120osób. Młody na siłę chciał uzbierać gości bo taka była umowa ze sponsorem, ale jak się zaprasza na wesele 3-4 dni przed przyjęciem ,albo przez facebooka zaprasza się sąsiada, to niech się nie dziwią że tyle osób odmówiło.

  03.08.2019 22:09
 • podpis (gość)

  A Małgorzata z 4?

  03.08.2019 18:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×