"Rolnik szuka żony" w święta. Dlaczego nie było Marka? Co działo się w odcinku specjalnym? [ZDJĘCIA]

Dlaczego Marek nie pojawił się w świątecznym odcinku? To pytanie zadaje sobie każdy fan programu "Rolnik szuka żony", który oglądał specjalne wydanie w Boże Narodzenie. Jaka jest odpowiedź?

Multimedia

To już tradycja, że w Święta Bożego Narodzenia oglądamy specjalny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Pojawiają się w nim wszyscy uczestnicy, którzy brali udział w edycji poprzedzającej czas świąt - piątka rolników oraz ich wybranki - o ile udało im się stworzyć szczęśliwy związek. Tak też było i tym razem z jedną różnicą - po raz pierwszy w historii nieobecny był jeden z rolników!

Świąteczne spotkanie w odcinku specjalnym. Dzieci, śluby i super popularna Jessica! [CO SIĘ WYDARZYŁO, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tym razem "rolnikowa" rodzina spotkała się w większym składzie - pojawili się uczestnicy 4. i 5. edycji. Zabrakło jednak Marka - rolnika, który szukał żony jesienią 2018 roku. Marek wybrał Olę, ale rozstał się z nią tuż po zakończeniu nagrań, w nieco napiętej atmosferze. Czy to był powód jego nieobecności w święta? Tego nie wiadomo. W czasie programu nie wspomniano ani słowem o Marku. Prowadząca Marta Manowska skupiła się raczej na szczęściu par, które powstały dzięki programowi.

Poza zakochanymi, w świątecznym odcinku pojawili się też Jan i Krzysztof, którym nie udało się znaleźć miłości w 5. edycji. W różnych okolicznościach rozstali się ze swoimi wybrankami. - Chciałbym spędzić święta z drugą połówką, ale ta połówka jeszcze mnie szuka - powiedział Jan. Miejmy nadzieję, że wszyscy rolnicy ułożą sobie życie.

Kasia i Piotr z 4. edycji zapowiadają ślub w 2019 roku! Jak im się wiedzie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marek z "Rolnik szuka żony"

Marek ogłaszał się jako kawaler z duszą sportowca, plantator, hodowca bydła. Jest 46-letnim kawalerem z województwa zachodniopomorskiego. Twierdzi, że ma duszę sportowca – silną wolę, zwłaszcza w dążeniu do celu i zawsze wie czego chce. Jest zdecydowanie realistą, ale ma też w sobie optymizm i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. No… może poza nawiązywaniem nowych kontaktów, co – podobno ze względu na nieśmiałość – przychodzi mu z pewnym trudem. W programie szukał kobiety na dobre i na złe, z którą razem mógłby cieszyć się z dobrych rzeczy i wspólnie pokonywać przeciwności. Od partnerki oczekuje przede wszystkim wierności, dialogu i otwartości w związku. Nie chciałby też,aby była nadmiernie uparta. Jako, że lubi sport cieszyłby się gdyby dziewczyna podzielała tę pasję.

Zobacz galerię

Marta Manowska o uczestnikach 5. edycji

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Dss (gość)

  I bardzo dobrze, że nie było go, bo nie mogę na niego patrzeć

  28.12.2018 19:22
 • Ewa (gość)

  Ukrywa się przed światem bo taki wstyd zrobił swojej matce

  27.12.2018 11:04
 • Ulka 1955 (gość)

  Czy ktoś to gówno ogląda

  26.12.2018 20:55
 • Telewidz (gość)

  Rolnik Łukasz na spotkaniu świątecznym nadal grał pseudo artystę. Skrzywdziłeś wiele osób, o tym wie cała wieś i nie tylko. Jesteś wielkim kłamcą!

  26.12.2018 17:02
 • Yjjnmll (gość)

  :xx w Kock k mckckcncc

  25.12.2018 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×