"Rolnik szuka żony" w święta. Marek w ogóle nie przyjdzie, a Jan ogłosi swój nowy związek?! [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony" będzie wypełniony zaskoczeniami. Być może po raz pierwszy w historii programu jeden z uczestników w ogóle się nie pojawi! Co jeszcze nas czeka?

Multimedia

"Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny w Pierwszy Dzień Świąt, we wtorek, 25.12.2018 o godz. 20:20 w TVP1! - sprawdź program tv

To będzie wyjątkowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Nie tylko dlatego, że obejrzymy go w święta, ale także ponieważ pary, które powstały dzięki reality-show TVP opowiedzą, co u nich słychać. Wygląda na to, że czeka nas kilka zaskoczeń!

Burzliwe starcie Pauliny i Łukasza, odmieniona Jessica i zaskakujące wyznanie Jana w finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Program poprowadzi jak zwykle Marta Manowska, która porozmawia z uczestnikami przy świątecznym stole. - To jest taki odcinek, których wiele bohaterów naszego programu wskazuje jako impuls do zgłoszenia się do tego programu. Ta wspaniała atmosfera odcinka zwieńczającego całą edycję kusi, aby także spróbować odnaleźć swoje szczęście - wskazuje Manowska. W odcinku świątecznym zapyta uczestników, jak wspominają drogę do swojej miłości, jak spędzą święta i jakie mają plany na przyszłość.

Na zdjęciach z odcinka świątecznego "Rolnik szuka żony" nie widać Marka. Jeśli rolnik w ogóle nie przyszedł na spotkanie, będzie to pierwsza tego typu sytuacja w historii programu. Mężczyzna nie najlepiej zakończył swoją relację z Olą, być może dlatego nie będzie chciał ponownie wszystkiego przeżywać. Widzów ciekawi też, co słychać u Jana. Wiadomo na pewno, że nie spotyka się już z Małgosią. W święta zobaczymy u jego boku pozostałe dwie kandydatki na jego żonę - Elżbietę i Marię. Czy z którąś z nich Jana połączyło coś więcej niż przyjaźń?

Jan przyszedł na świąteczne spotkanie nie z Małgosią, ale z... Elżbietą?! Są razem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×