"Równi sobie" odcinek 2. Polska rodzina pomogła rodzinie z Czeczenii! Zobaczcie fragment programu!

Arbi i Rosa wraz z dziećmi musieli opuścić swój dom w Czeczenii. Mimo że przyjechali do Polski już cztery lata temu, to nadal mają problemy ze zdobyciem legalnej pracy. Pomocną dłoń wyciągną do nich Karolina i Paweł, którzy prowadzą znaną firmę z ekologicznymi kosmetykami. Jak spotkanie dwóch rodzin zmieni życie bohaterów? Zapraszamy na drugi odcinek programu „Równi sobie” już 8 marca o godz. 21:30 w TVN!

Multimedia

"Równi sobie" odcinek 2 - premiera w poniedziałek, 8 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

Po przyjedzie do Polski Arbi i Rosa znaleźli się w obozie dla uchodźców, gdzie przeżyli prawdziwy koszmar. Dzięki pomocy organizacji pozarządowej udało im się znaleźć mieszkanie pod Warszawą. Pomimo spędzonych tu kilku lat, nadal borykają się z problemem braku zezwolenia na stały pobyt i legalną pracę, co uniemożliwia im normalne funkcjonowanie. Nareszcie przyszedł czas, by ich los się odmienił!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Rodzina pozna Karolinę, Pawła i ich córki, którzy w 2015 roku spełnili swoje marzenie o własnym biznesie. Założyli popularną na rynku i wciąż rozwijającą się markę ekologicznych kosmetyków oraz środków czystości. Podczas wspólnych spotkań coraz lepiej się poznają. Szczególna relacja łączy Karolinę z Rosą, które od samego początku znajdują wspólny język. Czego mogą nauczyć się od siebie nawzajem? Jaka niespodzianka czeka na czeczeńskich przyjaciół? Już w poniedziałek 8 marca zapraszamy na wzruszającą opowieść o wrażliwości, serdeczności i dobru.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×