Roztańczony PGE Narodowy 2019. Gwiazdy disco polo, Michał Wiśniewski i Cleo porwali publiczność do tańca!

W Warszawie odbyła się impreza Roztańczony PGE Narodowy 2019. Na Stadionie Narodowym pojawiły się największe gwiazdy disco polo, a także inni znani wokaliści, m.in. Cleo i Michał Wiśniewski. Zobacz, jak się bawili!

Multimedia

Roztańczony PGE Narodowy 2019 - kto wystąpił?

W sobotę, 21 września 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się kolejna impreza z serii Roztańczony Narodowy. Czołowe gwiazdy disco polo oraz znani i lubiani artyści, mający w swoim repertuarze muzykę taneczną, porwali widzów do tańca. Wydarzenie było transmitowane na antenie TVP2.

Rafał Brzozowski lepszy od Norbiego? Program zanotował wzrost oglądalności!Zobacz więcej

Na scenie pojawili się m.in. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Michał Wiśniewski, Marcin Miller z zespołem Boys, Maryla Rodowicz, Ronnie Ferrari, Stachursky, Sławomir, Łobuzy, After Party, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Cleo oraz Radek Liszewski i jego Weekend.

Podczas występu Boys, lider zespołu Marcin Miller zaintonował piosenkę "Sen o Warszawie" Czesława Niemena, a publiczność odśpiewała ją razem z nim. Na Stadionie Narodowym bawiło się około 40 tysięcy ludzi. Imprezę poprowadzili Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski oraz Anna Lucińska i Aleksander Sikora.

Ujeżdżanie byka i uwalnianie księżniczki z lochu. Kto wygrał 1. odcinek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Co do imprezy to było cudownie 🔥❤️ ale z tym wyrzucaniem kanapek do kosza i swojej wody to już przesadzili ja rozumiem że alkohol to tak i jakieś ostre narzędzia ale nie jedzienię i wodę na płycie turali się małe butelki z alkoholem że można było się przewrócić druga sprawa Sławomira wcale nie było na scenie proszę pisać w artykuł prawdę.

    24.09.2019 00:17
  • Przemo (gość)

    Jeśli chodzi o koncert był fajny, muzyka ekstra, oprawa super, scena zrobiona rewelacyjnie po prostu spoko. Jednak dużym mankamentem była organizacja. Przeczytałem w recenzjach że prosi się o nie zabieranie aparatów fotograficznych, kamer i kijków do telefonów. Rozumiem że chodziło o bezpieczeństwo itp. Na bramkach kontrola przeprowadzana po łepku, nawet półlitrową wodę trzeba było wyrzucić by na terenie stadionu słono zapłacić za kupno. Jednak byłem świadkiem jak koło mnie osoby spożywały alkohol z popularnych " małpek" , czy z dwusetek czyli udało się przemycić. Poprawka kilkoma piwami i niestety potrzebna była interwencja ochrony bo zaczęli zadymę. A piwo to już płynęło po stopniach. Niestety osoby pod wpływem kupowali piwo stawiali na podłodze i przy tańcach małe kopnięcie i już z wyższych partii trybun płynęła struga rozlanego ów napoju. Na ostatnim dolnym poziomie trybuny brak jakichkolwiek kratek ściekowych, piwo stało w dużych kałużach co efektem były przesiąknięte buty, już nie wspomnę o kurtkach zamoczonych i potworny odór. I zachowanie niektórych osób. Na dole były miejsca dla osób niepełnosprawnych gdzie było dużo wózków inwalidzkich. I nagle ktoś rzuca z górnej trybuny plastikowy kubek z piwem w ów osoby niepełnosprawne. Szczęście że cię nie zauważyłem. Zbyt mała ilość koszy co odzwierciedlało płytę boiska jak uczestnicy opuścili arenę. Po prostu pobojowisko. A już nie wspomnę co było na zewnątrz w koło stadionu, co robiła policja? Opisuję akurat sytuację z mojego sektora nie mówię że tak było wszędzie ale może da to do myślenia organizatorom na rok kolejny.

    23.09.2019 10:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×