Rozwód w rodzinie Martyniuków! Daniel Martyniuk rozwodzi się z Eweliną! Co z ich córeczką?

Koniec sielanki. Chociaż wszystko wskazywało na to, że Daniel i Ewelina Martyniukowie wychodzą na prostą i po chrzcie córki naprawią swoje małżeństwo, już wiemy, że to nie nastąpi. Syn króla disco polo zapowiedział, że zamierza rozwieść się z żoną! Co z ich córeczką?

Multimedia

ROZWÓD DANIELA MARTYNIUKA

Daniel Martyniuk o rozwodzie ze swoją żoną Eweliną poinformował za pomocą relacji live w mediach społecznościowych.

Nie mam wakacji od żony i córki, ja biorę z nią rozwód po prostu. Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło - powiedział mężczyzna.

Chrzest dziecka Martyniuków. Jak ma na imię wnuczka Zenka Martyniuka?Zobacz więcej

Syn Zenona Martyniuka w swojej relacji miał ponownie wrócić do sensacji, iż jego dziecko z Eweliną jest "wpadką". Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu.. off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko? - miał powiedzieć 30-letni syn gwiazdora disco polo. Ponadto młody Martyniuk dodał:

Z Eweliną przed zrobieniem samego dziecka znałem się 1,5 mies. Po czym, jak jej matka się o tym dowiedziała, to wpadła w furię. I zaczęła ją zabierać. Ewelina mówiła: "Daniel, zabierz mnie z tego domu", bo jej dom jest domem pełnym psycholi!"...Córkę swoją kocham, oczywiście. Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia.

Redakcja serwisu poranny.pl próbowała skontaktować się z Danielem Martyniukiem, ale mężczyzna nie odbierał telefonu. Natomiast Zenon Martyniuk powiedział: Ja nic nie wiem, ja jestem na koncertach..

Przypomnijmy, że Daniel i Ewelina Martyniukowie pobrali się w październiku 2018 roku. Później pojawiły się doniesienia, iż pijany Daniel Martyniuk znęca się nad swoją ciężarną żoną, ale sprawa szybko ucichła, a na świat przyszła wnuczka Zenka Martyniuka, Laura. W kwietniu tego roku odbył się chrzest Laury, gdzie Daniel i Ewelina wyglądali na szczęśliwych, ale widocznie sielanka nie trwała długo...

Źródło: WideoPortal/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nauczyciel protestujacy (gość)

    Kogo to obchodzi

    23.06.2020 02:14
  • Magda (gość)

    Dorosły człowiek a zachowuje się jak rozpieszczony bachor. Nie dorósł do małżeństwa. Jego żona powinna czym prędzej się rozwieść. Życzę jej powodzenia.

    17.07.2019 13:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×