Russell Crowe przechodzi załamanie nerwowe w nowym filmie [ZDJĘCIA]

Russell Crowe, zdobywca Oscara i Złotego Globu, jeden z najwybitniejszych aktorów naszych czasów oraz Amanda Seyfried, gwiazda musicali „Mamma Mia!” i „Les misérables: Nędznicy”, ponownie spotykają się na dużym ekranie! „Ojcowie i córki” (ang. „Fathers and daughters”) to wzruszająca opowieść o odbudowywaniu więzi rodzinnych. W pozostałych rolach: ikona kina Jane Fonda oraz pamiętana z „Bękartów wojny” Quentina Tarantino – Diane Kruger i gwiazda serialu „Breaking Bad” – Aaron Paul. „Ojcowie i córki” w kinach od 26 lutego 2016 oku.

Multimedia

Jake Davis (Russell Crowe), nagrodzony Pulitzerem pisarz, przechodzi załamanie nerwowe, po tym, jak w wypadku samochodowym ginie jego ukochana żona, a on zostaje sam z 5-letnią córeczką Katie (Kylie Rogers). Stan zdrowia Jake’a nie pozwala na to, by mężczyzna zajmował się dzieckiem. Opiekę nad dziewczynką przejmuje najbliższa rodzina. Po latach dorosła Katie (Amanda Seyfried) próbuje odbudować więź z ojcem i nadrobić stracone lata.

„Ojcowie i córki” w kinach od 26 lutego 2016 roku

Gatunek: dramat
Produkcja: USA/Włochy 2015
Reżyseria: Gabriele Muccino („W pogoni za szczęściem”, „Siedem dusz”, „Trener bardzo osobisty”)
Obsada: Russell Crowe („Źródło nadziei”, „Noe: Wybrany przez Boga”, „Dla niej wszystko”, „Robin Hood”, „Piękny umysł”, „Gladiator”), Amanda Seyfried („Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie”, „Listy do Julii”, „Wciąż ją kocham”, „Mamma Mia!”), Diane Kruger(„Wyszłam za mąż, zaraz wracam”, „Żegnaj, królowo”, „Mr. Nobody”, „Bękarty wojny”, „Dla niej wszystko”), Aaron Paul (serial „Breaking Bad”, „Exodus: Bogowie i królowie”, „Need for Speed”, „Nauka spadania”), Jane Fonda („Kamerdyner”, „Twarda sztuka”, „Sposób na teściową”, „Stanley i Iris”, „Czyż nie dobija się koni?”), Haley Bennett („Bez litości”, „Marley i ja”, „Prosto w serce”), Octavia Spencer („Zbuntowana”, „Percy Jackson: Morze potworów”, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Służące”), Kylie Rogers

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×