"Russian Doll". Wszystkie śmierci Nadii. Ile razy i w jaki sposób umierała bohaterka serialu Netflixa?

"Russian Doll" to serial Netflixa o 36-letniej Nadii, która w dniu swoich urodzin wpada w pętlę czasu — umiera, a potem wciąż na nowo przeżywa ten sam wieczór. Ile razy i w jaki sposób ginęła bohaterka serialu Netflixa? Zobaczcie wszystkie śmierci serialowej Nadii.

Multimedia

Natasha Lyonne w serialu "Russian Doll" wciela się w kobietę, która znalazła się w pętli czasu. Bohaterka nowego serialu Netflixa co wieczór wybiera się na tę samą imprezę, na której umiera. Następnego dnia rano kobieta budzi się jednak cała i zdrowa, po czym cała sekwencja zdarzeń się powtarza.

Odmieniona Dascha Polanco w nowym serialu Netflixa. Porzuciła więzienny uniform i założyła perły! Zobacz więcej

Ile razy i w jaki sposób ginęła Nadia z serialu Netflixa? Serwis Vulture zebrał wszystkie jej śmierci w jednym wideo. Jak się okazuje młoda kobieta umierała na przestrzeni 8. odcinków aż 22 razy. Zobaczcie wszystkie śmierci serialowej Nadii.

Wszystkie śmierci Nadii z "Russian Doll":

Premiera "Russian Doll" odbyła się w serwisie Netflix 1 lutego 2019 r. Współtwórczyniami i producentkami wykonawczymi serialu „Russian Doll” są Natasha Lyonne, Amy Poehler oraz Leslye Headland. Jego odcinki zostaną zrealizowane według scenariusza Lyonne i Headland. W serialu występują Greta Lee („KTown”), Yul Vazquez („Kapitan Phillips”), wyróżniona nagrodą Tony Elizabeth Ashley („Ocean’s 8”) oraz Charlie Barnett („Chicago Fire”). Gościnnie na ekranie pojawiają się laureatka Złotego Globu i nominowana do Oscara aktorka Chloë Sevigny („Lizzie”), nagrodzona statuetką SAG Dascha Polanco („Orange is the New Black”), Brendan Sexton III („Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”), Rebecca Henderson („Odpowiednie zachowanie”), Jeremy Bobb („The Knick”), Ritesh Rajan („Stitchers”) oraz Jocelyn Bioh („School Girls”).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Russian Doll fajny komediowy serial z 2019 roku ma 8 odcinków i czekam na drugi sezon

    11.02.2019 23:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×