Ruszyły castingi do nowych edycji "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids"! Kiedy emisja w telewizji?

Od 15 do 31 maja trwają castingi do trzech edycji programów "The Voice". W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać się wyłącznie internetowo. Już wkrótce ruszą nowe odsłony "The Voice of Poland", "The Voice Senior" i "The Voice Kids"!

Multimedia

Castingi do "The Voice" już ruszyły!

Spełnienie marzeń, możliwość wystąpienia na jednej z najlepszych scen w Polsce, szansa na wielką muzyczną karierę - programy "The Voice" to kuźnia talentów. Właśnie ruszyły przygotowania do 11. edycji "The Voice of Poland", 2. edycji "The Voice Senior" i 4. edycji "The Voice Kids". W przeciwieństwie do poprzednich lat w tym roku nie odbędą się castingi stacjonarne. Do programów można zgłaszać się wyłącznie internetowo.

Będzie 2. edycja? Urszula Dzudziak jest zachwycona programem! Znowu będzie Trenerką?Zobacz więcej

Wystarczy wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie - krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną.

Kto może wziąć udział w castingu?

Do programu "The Voice of Poland" mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. "The Voice Senior" to program dla seniorów po 60. roku życia. Do "The Voice Kids" mogą się zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat. W przypadku „The Voice” dla najmłodszych zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

Tomasz Kammel ocenia swoje partnerki z "The Voice". Która najlepsza?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że dziesiątą edycję "The Voice of Poland" wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Pierwszą polską odsłonę "The Voice Senior" zwyciężyły siostry Szydłowskie - Krysia, Ela i Jola, których trenerką była Urszula Dudziak. W ostatnim "The Voice Kids" triumfował niezwykle uzdolniony Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Premiery programów zaplanowane są na jesień i zimę 2020/2021.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mix (gość)

  zobaczcie tego pajaca na ostatnim zdjęciu ! Do roboty go, do kopania rowów !

  21.07.2021 12:45
 • Nadia5224 (gość)

  Możecie podać link do castingu do 5 edycji tej voice kids

  23.04.2021 19:16
 • Będę śpiewać w the voice dla dawida Kwiatkowskiego (gość)

  2

  16.05.2020 18:55
 • Hr (gość)

  A gdzie The voice od niemowlę.To sa dopiero glosy.

  16.05.2020 04:24
 • Hr (gość)

  A gdzie The voice od niemowlę.Tosa dopiero glosu

  16.05.2020 04:23
 • Hr (gość)

  A gdzie The voice od niemowlę.Tosa dopiero glosu

  16.05.2020 04:22
 • Piotr gełdon (gość)

  ja będę miał urodziny podkoniec maja

  16.05.2020 00:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×