Ruszyły zdjęcia do 9. serii "Rancza"

Scenami na ławeczce rozpoczęły się 22 sierpnia zdjęcia do dziewiątego sezonu „Rancza”. Ile stanowisk w rządzie obejmą posłowie PPU, czy ksiądz, który został biskupem pomocniczym, zostanie w Wilkowyjach, co się stanie z Lucy, której kończy się kadencja wójta, dlaczego Czerepach będzie knuł przeciwko Koziołowi i co z tego wyniknie?

Multimedia

8 seria wprowadziła istotne zmiany w losach części bohaterów Rancza: proboszcz został biskupem pomocniczym, a Polska Partia Uczciwości odniosła sukces wyborczy. Żadna partia nie zbuduje niezbędnej do rządzenia większości bez udziału PPU.

Czerepach z wójtem przeprowadzają intensywne szkolenie dla wszystkich posłów. Dzień inauguracji nie przebiega jednak zgodnie z oczekiwaniami, a Lodzia i Wójtowa stają się bohaterkami prasy kolorowej.

Zbliża się koniec urzędowania Lucy. W Wilkowyjach rozpocznie się walka o stanowisko wójta. Gra niespodziewanie robi się bardzo poważna, a większość wsi – z plebanią włącznie – staje przed trudnym wyborem, któremu z kandydatów udzielić poparcia.

Nominacja księdza na biskupa prowadzi do zaskakujących wniosków Michałowej, a sposób w jaki on sam próbuje wejść w nową rolę, staje się obiektem – bywa, że bolesnych - komentarzy także proboszcza Roberta i wikarego Macieja. Ksiądz w roli „ekscelencji” wcale tak łatwo nie ma…

Z innych wątków, Monika nadal intensywnie pracuje nad dalszym etapem kariery Kusego. Obie z Lucy próbują też zmienić jego wizerunek: starają mu się między innymi udowodnić, że nie ma żadnych przeszkód, żeby przestał utykać na nogę! Życie z udręczonym i osaczonym Kusym staje się udręką dla osób postronnych.

Monika kontynuuje romans z Jerrym. Co więcej, ona się po raz pierwszy w życiu zakocha... Prowadzić to będzie do dzikich wybuchów emocji, głównie z jej strony.

Klaudię dopadną dylematy i będzie rozdarta - między sercem a rozumem. Stasiek wyjedzie na studia, a do Wilkowyj przyjedzie jego następca, policjant z miasta, owładnięty manią nowoczesnych środków kontroli i bezpieczeństwa. Na Solejuków spadnie niespodziewanie wielkie szczęście, które stanie się też przyczyną ich społecznej izolacji… Solejukowa jednak po raz kolejny udowodni, jak mądrą i niezwykłą jest kobietą.

Zdjęcia potrwają do listopada, na planie pojawią się nowi aktorzy: Justyna Gugała (Weronka), Lidia Sadowa (Ola), Kacper Matula (Policjant), Wiesław Komasa (Marek) i Mikołaj Krawczyk (Jakub).

Komentarze

Skomentuj
  • agroturystyka jeruzal 2015 roku ranczo (gość)

    Jeruzal wieś jak dojechać? gdzie nocować jakiś motel , hotel lub agroturystyka RANCZO agroturystyka jeruzal w pięknej wsi pod Mińskiem Mazowieckim wie koś może jakiś motel,hotel nawet pole namiotowe w lesie może być turyści z polski i zagranicy powinni coś wiedzieć jak dojechać do miasteczka jeruzal i gdzie nocować!!! ja dopiero z moim chłopakiem w czerwcu 2015 roku odwiedzę jeruzal wieś i na czerwiec 2015 roku szukam motelu albo domek letniskowy

    29.07.2014 23:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×