"Sabrina - nastoletnia czarownica". Caroline Rhea i Beth Broderick, czyli Zelda i Hilda z lat 90. gościnnie w finale serialu Netfliksa!

Aktorki Caroline Rhea i Beth Broderick, które wcielały się w ciotki Sabriny w serialu "Sabrina - nastoletnia czarownica" z lat 90. pojawiły się gościnnie w jednym z finałowych odcinków "Chilling Adventures of Sabrina". Jak do tego doszło?

Multimedia

Zelda i Hilda z lat 90. gościnnie w serialu "Chilling Adventures of Sabrina"

Pamiętacie serial "Sabrina - nastoletnia czarownica", który był emitowany był w latach 1996-2003? Aktorki Caroline Rhea i Beth Broderick, które wcielały się w ciotki Sabriny oraz kot Salem z oryginalnego serialu z lat 90. wystąpili w jednym z finałowych odcinków "Chilling Adventures of Sabrina".

Ross Lynch, czyli Harvey z "Sabriny" gra w rockowym zespole. Czego jeszcze o nim nie wiecie?Zobacz więcej

Caroline Rhea i Beth Broderick pojawiły się w 7. odcinku 4. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina" jako gwiazdy przebojowego serialu, w którym przyszło zagrać netfliksowej Sabrinie (Kiernan Shipka). Czarownica jest oszołomiona spotkaniem z ciotką Zeldą i Hildą z lat 90. Tłumaczy im, że przybyła do nich z misją, która ma zapobiec zderzeniu dwóch kosmosów. Te są tym jednak rozbawione.

Jedyna magia jaką znamy jest w scenariuszach, które zjawiają się regularnie z samego rana, na stolikach przy naszych łóżkach - tłumaczy Sabrinie ciocia Zelda.

Gościnny występ Caroline Rhea i Beth Broderick, czyli Hildy i Zeldy z kultowego sitcomu z lat 90-tych bardzo spodobał się widzom. Internauci narzekają jednak na brak oryginalnej Sabriny, czyli Melissy Joan Hart. Odtwórczyni roli Zeldy uważa jednak, że "byłoby to bardzo trudne do uporządkowania w scenariuszu" - oceniła w rozmowie z Digital Spy.

A co Ty sądzisz o Zeldzie i Hildzie z lat 90. w jednym z finałowych odcinków serialu Netfliksa?

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×