"Sala samobójców. Hejter". Jan Komasa przerobi swój film na serial? Jakie plany ma polski reżyser?

Jan Komasa to jeden z najciekawszych polskich reżyserów, który w ostatnim czasie ma bardzo passę. Jego "Boże Ciało" miało szansę na Oscara, a kolejny film pt. "Sala samobójców. Hejter" została bardzo dobrze przyjęta przez widzów. Jakie plany na przyszłość na polski reżyser?

Multimedia

Niedawno Jan Komasa w rozmowie na TVN Discovery Talents na portalu Facebook miał szansę opowiedzieć o filmie "Sala samobójców. Hejter" oraz o tym, jakie ma dalsze plany wobec tego filmu.

Okazało się, że Jan Komasa bardzo poważnie podchodzi do możliwości rozwinięcia historii przedstawionej w "Hejterze". Reżyser nie wyklucza możliwości zrealizowania serialu na podstawie filmu. W rozmowie z TVN Discovery Talent powiedział:

Myślę, że Hejter by się nadawał na serial. Uważam, że to tak wielopoziomowy scenariusz, że można byłoby pomyśleć nawet o limitowanej liczbie odcinków. Zawsze pracując nad filmem i sprowadzając go do dwóch godzin, mam poczucie odarcia z ilości materiałów i wątków. Choćby ten dotyczący Gabi, to jest postać, która sama mogłaby być bohaterką.

Netflix wykupił prawa do filmu Jana Komasy. Nie zobaczymy go jednak w PolsceZobacz więcej

Film "Sala samobójców. Hejter" trafił do kin 5 marca 2020 roku. W rolach głównych na ekranie pojawili się Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Agata Kulesza oraz Maciej Stuhr.

Myślicie, że taki pomysł mógłby się sprawdzić? Przypomnijmy, że prawa do światowej dystrybucji filmu "Sala samobójców. Hejter" niedawno kupił Netflix. Czy to mogłoby oznaczać, że Netflix zająłby się zarówno produkcją serialu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×