"Salon Sukien Ślubnych". Które gwiazdy pojawią się w programie? [ZDJĘCIA]

23 sierpnia startuje nowy program "Salon Sukien Ślubnych", który poprowadzi Stefano Terrazzino. W ślubnym show pojawią się również inne gwiazdy.

Multimedia

"Salon Sukien Ślubnych" to polska wersja słynnego na całym świecie programu "Say Yes to the Dress". Ślubne show realizowane jest już od ośmiu lat i pomogło w znalezieniu idealnej sukni już blisko 1000 panien młodych.

"Salon Sukien Ślubnych" poprowadzi Stefano Terrazzino, który, wspólnie z konsultantkami ślubnymi, pomoże pannom młodym w wyborze tej jedynej i wymarzonej przez nie sukni.

CZYTAJ TAKŻE: "SALON SUKIEN ŚLUBNYCH". JAK STEFANO TERRAZZINO ODNALAZŁ SIĘ W ROLI PROWADZĄCEGO? STEFANO TERRAZZINO PROWADZĄCYM "SALON SUKIEN ŚLUBNYCH" NA TLC!

W każdym z odcinków programu zobaczymy trzy bohaterki, które stoją przed wyborem sukni ślubnej. Wśród nich pojawi się także jedna z najpopularniejszych przyszłych panien młodych - Dorota Doda Rabczewska. O jej ślubie i sukni media spekulują już od kilku miesięcu. W premierowym odcinku "Salonu Sukien Ślubnych" będziemy mogli się przekonać, jaką kreację wybrała Doda na ten szczególny dzień.

Oprócz wokalistki ślubną suknię w programie będzie wybierać również Miss Universe Poland 2015 Marcela Chmielowska, a swoim przyjaciółkom - przyszłym pannom młodym - towarzyszyć będą m.in. Justyna Steczkowska, Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Siwiec i Izabela Janachowska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×