"Sanatorium miłości 2". Iwona i Gerard zamieszkali razem w willi z basenem! Miłość kwitnie?

Uczucie Iwony i Gerarda z 2. edycji "Sanatorium miłości" kwitnie! Para postanowiła razem zamieszkać, aby lepiej się poznać. Jak teraz wygląda ich życie? Rąbka tajemnicy uchyliła ostatnio Iwona. Co zdradziła?

Multimedia

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" zamieszkali razem

Relacja Iwony i Gerarda rozkwita. Związek pary z 2. edycji "Sanatorium miłości" wszedł na nowy poziom. Jak informuje "Rewia" Gerard poprosił jakiś czas temu Iwonę, aby wprowadziła się do jego willi z basenem w Zabrzu, na co seniorka oczywiście się zgodziła. W rozmowie z "Rewią" Iwona opowiedziała o rewolucji w swoim życiu.

Iwona i Gerard są parą? Seniorzy spędzili razem urlop w Egipcie?Zobacz więcej

Jak jej się układa z Gerardem? Seniorzy mają teraz mnóstwo czasu, aby lepiej się poznać. Iwona dba również o zdrowie i kondycję swojego partnera, który w sierpniu skończy 80 lat.

Nie żałuję przeprowadzki, bo teraz możemy się lepiej poznać. Codziennie zaczynamy dzień od porannej rozgrzewki i soku z jarmużu i jabłek, jemy zupy kremy i unikamy słodyczy. Osobiście pilnuję, by Gerard wypijał dwie butelki wody dziennie – zdradziła w rozmowie z "Rewią" Iwona.

Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać mocno kciuki za Iwonę i Gerarda z "Sanatorium miłości"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Halina Gierlach (gość)

    Kazdy czlowiek zasluguje na szczescie i szacunek oni go maja.Zycze dlugich lat wspulnego zycia.Nowy Las.Halina Gierlach.

    22.04.2020 02:40
  • Grazka (gość)

    Tylko ludzie ktorzy pisza tak zle sami nie zaznalii milosci

    15.04.2020 08:36
  • Gosc (gość)

    Skończą się egzotyczne wycieczki skończy się ta dziwna miłość i reklama. Więcej pokory p. Iwono jeszcze zdjęć z sypialni w neglizach brakuje

    10.04.2020 10:14
  • stiwi (gość)

    To nie nienawisc ze steony tych co pisza o pazernosci ilonki na kase i bogactwo ale po niej widac od razu a wiekszosc co im tak kibicuje pewnie podobne w koncu jak to kobiety pozdrawiam wszystkich bez wyjatku co pisza

    09.04.2020 18:58
  • Inga (gość)

    Kibicuje wam od początku nie czytajcie tych zazdrosnych zawieranych komentarzy

    07.04.2020 17:33
  • Felek (gość)

    Widać, że bogaty to może jeszcze trochę z niego wyciągnąć pieniędzy, ale jak będzie sprawny fizycznie, gorzej jak będzie niedomagał,

    07.04.2020 14:11
  • Hanka (gość)

    Zbyt duża różnica wieku, facet u schyłku , a moze majatek sie liczy, po nim.

    06.04.2020 21:16
  • WIENIA (gość)

    CWANA LISICA OPĘTAŁA STARCA NIE UFAJ JEJ PANIE GERARDZIE TO TYLKO GRA .

    06.04.2020 19:52
  • ooo (gość)

    Ludzie, ogarnijcie się .w tym wieku powinno się liczyć to, aby mieć kogoś koło siebie .Wiek nie ma aż takiego znaczenia uroda też nie.Tym bardziej jak ludzie są po 60-tce.Wybieranie , przebierania ta nie , tamta nie , ta za gruba ta za chuda , tamta jeszcze jakaś .Troszkę pokory, w każdym wieku i zastanowienia nad sobą.

    06.04.2020 13:15
  • Ja (gość)

    Jezeli jest szczerość to gratuluję.Nie toleruję obłudy,kłamstwa i chytrego lansu.

    06.04.2020 12:45
  • Iza (gość)

    Ta ilonka to baba bez wstydu udaje taka maskotke wszystko robi dla rozglosu stara i lokciara szuka rozryeki i kasy.

    06.04.2020 08:55
  • Ewa 64 lat (gość)

    Życzę wszystkim dużo zdrówka i powodzenia a tak naprawdę to jakoś szczerości mi brak po każdej stronie i to jest przykre

    05.04.2020 22:05
  • Maria (gość)

    Bo w tym właśnie jest ambaras aby dwoje chciało naraz Oni chcą to powodzenia Selawi

    05.04.2020 22:00
  • d411 (gość)

    W Zabrzu się szybko umiera. Tychy niedaleko

    05.04.2020 21:44
  • Jola (gość)

    Jeżeli u schyłku życia spotyka sie dwoje ludzi, którzy pragną wzajemnego towarzystwa, adoracji a nawet opieki to co w tym złego? No co? Samotność to cos najgorszego co moze spotkać człowieka nie tylko na starość. Odbiera zdrowie, chęć życia, zamyka na ludzi... Wybór jest oczywisty! Pani Iwono, Panie Gerardzie, cieszcie sie sobą - po prostu...

    05.04.2020 20:03
  • Eugenia (gość)

    Zyczę dla Was samych radości w zyciu i duźo miłości i wzajemnego szacunku.

    05.04.2020 19:36
  • Ela (gość)

    Dobrze że udało się im znaleźć odrobinę miłości czułości gratuluję i życzę prawdziwej przyjaźni

    05.04.2020 19:25
  • Helenka (gość)

    A ja nie zazdroszczę Pani Iwonie. Z takim jadem piszą tylko ludzie zawistni. A ja im kibicuję. Pozdrawiam przesympatyczną. parę.

    05.04.2020 19:15
  • Ewa (gość)

    Ludzie a zwłaszcza wstrętne sfrustrowane stare baby wam zazdroszczą. Nic sobie z tego nie róbcie Wszystkiego najlepszego 😊

    05.04.2020 18:45
  • Barbara (gość)

    Cieniutko przędą i krociutko razem będą! To jest ,, pokazówka,,, , bez sexu! Obrzydliwość !

    05.04.2020 16:20
NowszeStarsze