"Sanatorium miłości 2" odcinek 1. Pierwsze spotkania, speed dating i przydzielenie pokoi. Powstały pierwsze pary?

W 1. odcinku 2. sezonu "Sanatorium miłości" uczestnicy poznali się i mieli już okazję pójść na pierwsze randki. Kto na kim zrobił największe wrażenie? Co jeszcze wydarzyło się w 1. odcinku?

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. - co się wydarzyło?

Za nami 1. odcinek 2. sezonu "Sanatorium miłości", w którym poznaliśmy bohaterów nowej odsłony programu prowadzonego przez Martę Manowską. Jako pierwsze spotkały się Iwona i Stenia, które od razu przyznały, że są gotowe na nowe wyzwania miłosne. Wojtek opowiedział o swoim rozwodzie, a Adam przyznał, że jak spodoba mu się jakaś pani, to będzie o nią walczył. Barbara przyznała, że nie przyjechała do sanatorium rywalizować, bo to oznacza, że wtedy robi się coś na siłę. Władysław zdradził, że osoby starsze źle znoszą samotność, a Halina powiedziała wprost, że chce wrócić do domu z drugą osobą. Wiesława zaznaczyła, że ważne jest pierwsze wrażenie i na pewno będzie zwracała na to uwagę podczas spotkania.

Zwiastun i bohaterowie nowego sezonu! Z kim Marta Manowska tym razem spotka się w Ustroniu?Zobacz więcej

Po pierwszym spotkaniu uczestników Marta Manowska ogłosiła, że turnus zaczynają od speed datingu. Okazało się, że pensjonariusze doskonale się bawili na tego typu randkach i dały one im okazję do bliższego poznania.

Następnie nadszedł czas na przydzielenie pokoi. Panie zamieszkały w następujących konfiguracjach: Stenia i Wiesia, Basia i Bożena, Iwona i Halina. Panie były w większości zadowolone, choć Basia i Bożena wyglądały na skonsternowane. Panowie natomiast zamieszkali w dwójkach: Wojtek i Władysław P., Władysław B. i Adam oraz Waldemar i Gerard.

Uczestnicy nowej edycji zdradzają, dlaczego zgłosili się do programu TVP1!Zobacz więcej

Po zakwaterowaniu współlokatorzy zaczęli rozmawiać o pozostałych mieszkańcach. Gerard zdradził, że wpadła mu w oko Iwona, a Iwona zaś przyznała, że Gerard i Wojtek zrobili na niej pozytywne pierwsze wrażenie. Wojtek zdradził Władysławowi, że nie spodziewał się, że przyjadą takie fajne panie do sanatorium. Na Adamie największe wrażenie zrobiła Basia - mężczyzna nie przestawał uśmiechać się, kiedy mówił o kuracjuszce.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hans (gość)

  Oj jejku faceci wieków nieprawdak

  Ta z Ameryki to fajna babka zadbana ma coś w sobie super

  14.01.2020 21:43
 • atma (gość)

  Masakra , ten program to najgorsze nieporozumienie , jak można coś takiego wyemitować ?? Panowie bardzo wiekowi , nieodpowiedni , chociaż Panie również nie najlepiej wypadają ,zwłaszcza pani Bożena, ona oprócz tematu pięniedzy , nie ma nic do powiedzenia , bardzo słaba intelektualnie . Ogólnie program na bardzo niskim poziomie .

  13.01.2020 11:05
 • Adam (gość)

  Te towarzystwo to przechodzenie tzn starość ja mam 70 lat i bym tam miał branie

  08.01.2020 17:45
 • Atw (gość)

  Panie ok ładne ale panowie zbytnio wiekowi

  07.01.2020 20:31
 • Ja 60 (gość)

  Zastanawiam się dlaczego Wiekowo nie dopasowali dziadków do tych babek może jedynie Wiesia pasuje do któregoś w sumie prosta kobitka

  06.01.2020 17:46
 • Ja 60 (gość)

  panie po tym programie to już gwiazdy i na pewno nie będą musiały brać dziadka z programu ale po programie zjawi się mnóstwo ofert innych fajnych facetów

  06.01.2020 17:43
 • Mirka (gość)

  Trochę brakuje lekkości i subtelności pierwszej serii. No i gdzie te nyski??? Gdzie???

  06.01.2020 16:28
 • alik (gość)

  co za bzdety nie rzeczywiste i kto ma i jaki cel osmieszanie medycyny w uzdrowiskach

  06.01.2020 15:44
 • Selea (gość)

  Panie okey.ale panowie za starzy.Kilku ma ze 76lat jak nic.

  06.01.2020 14:33
 • Ania (gość)

  Kobitki super, ale cii panowie to porażka - wyglądajaą jak ich tatusiowie, a nie potencjalni partnerzy.

  06.01.2020 14:02
 • Basia (gość)

  Fajny program,ale uczestnicy nie powinni się nastawić że kogoś tam znajdą na dobre i na źle tylko oddać się chwili i iść z nią,A czas pokaże co się będzie działo. Było by super jak kogoś poznają bliższego sercu,ale nic na siłę bo nie wyjdzie.

  06.01.2020 10:12
 • Ewa (gość)

  No zobaczymy jak sie to rozwinie! Ta pani z Ameryki wybotoksowana strasznie! Nie wygląda to ładnie wręcz strasznie!

  06.01.2020 09:36
 • kgjh (gość)

  W tym wieku mężczyżni powinni być równolatkami kobiet,lub troche młodsi.Bo w tym zestawieniu to jest nieapetyczne. Ja choć mam 64 lata,to nie widzę dla siebie partnera i byłabym skrępowana w tym towarzystwie.A Pani?!

  05.01.2020 23:05
 • kgjh (gość)

  nnnn

  05.01.2020 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×