"Sanatorium miłości 2" odcinek 9. Lot motolotnią i tańce do utraty tchu w przedostatnim odcinku! Co jeszcze się wydarzyło?

W 9. odcinku 2. sezonu "Sanatorium miłości" poznaliśmy ostatniego już Kuracjusza Odcinka. Za tydzień dowiemy się, kto został Królem i Królową Turnusu. Zanim to się stanie, seniorzy przeżyli kolejne niezapomniane przygody.

Multimedia

"Sanatorium miłości 2" odcinek 9. - co się wydarzyło?

To już przedostatni odcinek 2. edycji "Sanatorium miłości". Wszyscy powoli przygotowują się do wyjazdu z Ustronia. Wcześniej jednak panie musiały przygotować się do ostatniej imprezy. Wiesia jak zwykle próbowała dowiedzieć się od Steni, czy naprawdę jest w związku z Władysławem. Oczywiście usłyszała potwierdzenie. Z kolei przy porannym spotkaniu przy kawie poruszony został trudny temat samotności.

Wiesia nie wierzy w miłość Steni i Władka. Kuracjuszki znowu się pokłóciły!Zobacz więcej

Marta Manowska zapytała o wspomnienia, jakie seniorzy zabiorą ze sobą do domów. - Wracam z dużą grupą przyjaciół - zaznaczyła Iwona. - Ja na pewno będę bardziej otwarta - zapowiedziała z kolei Halina. Ostatnim Kuracjuszem Odcinka została Iwona, która na randkę zaprosiła Gerarda. Z kolei Stenia udała się do uzdrowiskowego Centrum Zdrowia i poddała się ostatniemu już zabiegowi. Przyszedł też czas na końcowe badanie dla każdego z kuracjuszy. Wiesia zadeklarowała, że schudła 10 kg, a Adam przyznał, że pali o połowę mniej papierosów niż na początku.

Seniorzy na motolotni

Czas na ekstremalne przeżycia! Marta zabrała seniorów na motolotnie. - Poczułam się jak wolny ptak - powiedziała Iwona, która skorzystała z okazji jako pierwsza. Niektórzy wahali się jednak, czy spróbować lotu. - Jak nie dzisiaj to kiedy? - ocenił Władysław B. i podkreślił, że to był jeden z najpiękniejszych dni w jego życiu. Nawet Wiesia wzbiła się w powietrze. Jako ostatnia na ziemi została Basia, która ostatecznie nie zdecydowała się na to, żeby wsiąść do motolotni.

Władysław B. przyznał, że został zdradzony. Czego teraz oczekuje od miłości? Ma już partnerkę?!Zobacz więcej

Wieczorem Stenia, Basia i Wiesia spotkały się, aby spędzić czas przy grze. Z kolei Iwona i Gerard udali się na randkę. - Nasze rozmowy zbliżają nas do siebie. Można powiedzieć, że byłoby nam fajnie - stwierdziła Iwona, która wielokrotnie była komplementowana przez swojego towarzysza. Gerard zaproponował też, aby Iwona poleciała z nim na wakacje do ciepłych krajów. Nie otrzymał jednoznacznej odpowiedzi. - Na kawę do ciebie na pewno przyjadę - powiedziała.

Impreza w Klubie Kuracjusza

Nadszedł czas na tańce! Wszyscy pojawili się w Klubie Kuracjusza i nie schodzili z parkietu. - To moja wielka pasja - wyznał Wojtek mówiąc o tańcu. - Tu wszyscy ducha wyzioną! - zażartowała z kolei Wiesia. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. - Dzisiejszy wieczór jest wspaniały - podsumował Gerard.

Adam zdradził, dlaczego zgłosił się do programu. "Kobieta jest jak pogoda - bardzo zmienna"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Szlak ostatnio nie ogladalam bo przesunęli i powtórka gdzies przepadła

  07.03.2020 22:20
 • Iwona (gość)

  Dlaczego nie ma powtórki w sobotę tak jak zawsze?

  07.03.2020 15:11
 • Elżbieta Matysiak (gość)

  Bardzo mi się podoba ten program a nawet chętnie bym wzięła udział

  01.03.2020 22:43
 • Mk (gość)

  Szkoda tylko, że bym godzinę wcześniej niż zwykle i nie było mi dane obejrzeć. Chyba telewizji nie zależy na ogladalnosci

  01.03.2020 21:32
 • ewi (gość)

  Bardzo podoba mi się ten program. Pokazuje, że starsi ludzie mają marzenia i zainteresowania,że mogą żyć jak chcą i realizować się w tym.

  01.03.2020 21:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×